Відновлений «Металург» не пустили на комунальний стадіон Запоріжжя

Футбол України 8 Квітня, 15:35 1092
Відновлений «Металург» не пустили на комунальний стадіон Запоріжжя
Запорізький клуб розглядає варіанти проведення матчів за межами області.

Керівництво комунального стадіону «Титан» відмовило запорізькому «Металургу» в проведенні матчів команди на його території. Про це 061.ua повідомив віце-президент ФК Андрій Богатченко.

«Сьогодні подзвонив директор «Титана» Валентин Гарбарець і повідомив, що ігри «Металурга» на його стадіоні проходити не будуть. Пояснив він це тим, що, мовляв, у стадіону і так дуже щільний графік прийому різних ігор - дитячих, аматорських, ще якихось...», - розповів Богатченко.

Також Богатченко повідомив, що «Металург» планував використовувати стадіон на Павло-Кічкасі як домашню арену для виступів в аматорському чемпіонаті України. Старт цього турніру заплановано на 16 квітня. Але буквально днями керівництво комунальної арени повідомило, що металургівці не зможуть зіграти на «Титані» майже до середини травня, пояснивши це реконструкцією трав'яного покриття футбольного поля. Тепер же, виявляється, що «Металург» і зовсім не хочуть бачити на міському стадіоні.

«Вкотре повторюся, складається враження, що міська влада не хоче бачити в Запоріжжі «Металург», і тільки й робить, що створює перешкоди на шляху відродження клубу. На жаль, поки все виглядає саме так», - зізнався віце-президент ФК «Металург».

Залишається тільки додати, що «Металург» планував орендувати «Титан» на матчі на загальних умовах - без будь-яких пільг із оплати.

В даний момент керівники клубу розглядають запасні варіанти стадіонів для домашніх ігор «Металурга». Серед інших обговорюються і арени за межами Запорізької області - наприклад, в Нікополі або Дніпропетровську.