Роман Санжар: «У нас не вийшло те, що ми запланували»

Футбол України 9 Квітня, 18:54 477
Роман Санжар: «У нас не вийшло те, що ми запланували»
Головний тренер донецького «Олімпіка» прокоментував нічийний результат у матчі проти полтавської «Ворскли».

- До пропущеного м'яча призвела помилка Шестакова?

- Так вийшло, що Шестаков помилився. Нічого страшного, адже помиляються всі. Просто футболіст повинен уміти не звертати уваги на такі помилки, вірити в свої сили і не боятися грати в футбол, а Сергій зіграв після цієї помилки дуже скромно і боязко. Він сильно переживав, але я не став міняти його в перерві, давши можливість проявити себе після перерви. Не вийшло, але нічого страшного.

Сьогодні була важка гра для обох команд, важке поле, на якому було непросто конструювати атаки. На полі було багато боротьби, а в цьому компоненті краще виглядала Ворскла, тому і моментів у суперника було більше. Результат, напевно, по грі, хоча нам хотілося перемогти. Другий тайм фактично просиділи на своїй половині поля, програли багато боротьби, тому нічийний рахунок закономірний.

- Ви задоволені цим результатом, якщо враховувати кадрові проблеми вашої команди?

- У цій ситуації ми все одно хотіли перемогти. Так, якщо судити по ходу матчу, добре, що зіграли внічию, адже у «Ворскли» було більше моментів.

- Несподівані тактичні ходи і позиційні зміни по ходу матчу - це для того, щоб заплутати суперника?

- Ні. Ми відштовхувалися не від суперника. Поставив Петрова в центрі поля, адже розумів, що буде багато боротьби. В принципі, в першому таймі Петров її виграв, але хотілося перемогти, тому зробив заміни і випустив більш конструктивних хлопців. На ділі вийшло, що в другому таймі ми програвали в боротьбі і конструктиву не було, тому другу половину матчу ми зіграли навіть гірше, ніж першу. У нас не вийшло те, що ми запланували, - цитує Санжара телеканал «Футбол 2».