Президент ФФУ відкрив футбольний майданчик у Кіровограді

Футбол України 9 Квітня, 20:28 676
Президент ФФУ відкрив футбольний майданчик у Кіровограді
Кіровоградський край - один з найуспішніших у вихованні футбольних кадрів.

У кожному поколінні звідти починала своє сходження чергова футбольна зірка, починаючи від Валерія Поркуяна, Володимира Веремєєва, Михайла Михайлова та Вадима Євтушенка. Також Кіровоградщина є футбольною батьківщиною Андрія Русола, Сергія Назаренка, Андрія Пятова та Євгена Коноплянки.

Тепер у місцевих хлопчиків та дівчаток побільшало можливостей, щоб дотягнутися до рівня зіркових земляків або навіть перевершити їх. У загальноосвітній школі №4 Кіровограда відкрили сучасний футбольний майданчик, збудований за кошти Федерації футболу України.

«До кінця 2020 року планується побудувати по всій країні 2500 таких футбольних майданчиків. Це дуже амбітна ціль, завдяки її втіленню ми зможемо зробити здоровими та щасливими наших дітей», – розповів на відкритті об’єкту президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Подарунки для юних футболістів з Кіровограда не вичерпалися відкриттям майданчику. Хлопцям та дівчатам презентували сучасні футбольні м’ячі та пам’ятні сувеніри. Також окремо було відзначено роботу дитячих тренерів та футбольних функціонерів. Юрій Кевліч та Вадим Бондар, які виховали для національної збірної Євгена Коноплянку та Андрія Пятова відповідно, були нагороджені почесними відзнаками ФФУ. Приємно, що ці спеціалісти й досі працюють із дитячими командами, виховуючи нові покоління спортсменів та патріотів. А кіровоградській міській федерації була вручена відзнака як найкращій в Україні за підсумками 2015 року.

Також делегація Федерації футболу України разом із президентом Кіровоградської обласної федерації футболу Віктором Безсмертним оглянула інфраструктуру ФК «Зірка», який лідирує у чемпіонаті Першої ліги і, відповідно, є головним кандидатом на підвищення у класі. Керівництво клубу розповіло про готовність увійти до Прем’єр-ліги, а також поділилося мрією прийняти на своєму стадіоні футбольні міжнародні змагання. Адже ця арена вже приймала кілька головних легкоатлетичних турнірів України, а наявна інфраструктура атестована міжнародною федерацією легкої атлетики для проведення етапів Кубка Європи.