КДК відхилив апеляцію «Говерли», з команди знімуть очки

Футбол України 10 Квітня, 13:44 430
КДК відхилив апеляцію «Говерли», з команди знімуть очки
Ужгородська «Говерла» буде позбавлена частини турнірних очок через систематичне невиконання рішень КДК з виплати заборгованостей перед колишніми гравцями команди.

Раніше КДК ФФУ вже ухвалив рішення про обов'язкову виплату «Говерлою» заборгованостей по зарплаті перед колишніми гравцями команди Миколою Гібалюком, Віталієм Лисицьким, Адріаном Пуканичем і Олександром Надєм, а також рішення про зняття очок у разі невиконання постанов КДК. Керівництво ужгородського клубу подавало апеляції на ці рішення.

Як повідомляє Sport Arena, апеляційний комітет ФФУ також встав на сторону футболістів, відхиливши клопотання «Говерли». Таким чином, вже на наступному тижні рішення КДК ФФУ таки вступлять в силу, що, за інформацією джерела, обернеться для ужгородського клубу зняттям турнірних очок.

Запобігти такому розвитку подій керівництво «Говерли» може тільки одним способом: пред'явивши ФФУ документи про виконання рішень КДК щодо виплати заборгованостей перед екс-гравцями клубу, в іншому випадку - санкцій не минути.