Сергій Ребров: «Висловлювання Мірчі Луческу, в першу чергу, думаю, зачіпає всі інші команди»

Динамо Київ 14 Квітня, 11:10 1181
Сергій Ребров: «Висловлювання Мірчі Луческу, в першу чергу, думаю, зачіпає всі інші команди»
Головний тренер київського «Динамо» прокоментував висловлювання наставника донецького «Шахтаря» Мірчі Луческу, яке викликало резонанс серед уболівальників.
«Доля того чи іншого місця в чемпіонаті України вирішується не в одній грі. Ми прекрасно розуміємо, наскільки для нас важлива гра з «Шахтарем», але висловлювання Мірчі Луческу, перш за все, прикре для всіх інших команд, що беруть участь в чемпіонаті України. Виходить, першість треба проводити серед двох команд?

Звичайно, для нас гра з «Шахтар» - це дербі, серйозне протистояння з року в рік. Упевнений, що ми належним чином підготуємося до майбутнього поєдинку і віддамо йому всі сили. Але суть національного чемпіонату якраз в тому, що цей турнір проводиться для всієї країни, для всіх команд! І коли ми говоримо про таку першість, то доля чемпіонства не може вирішитися в якомусь очному протистоянні двох окремо взятих команд.

Звичайно, матч з «Шахтарем» важливий для всіх нас, але, повторюся, висловлювання Мірчі Луческу, в першу чергу, думаю, зачіпає всі інші команди. А те, що ми віддамо цій грі всі свої сили, в цьому немає сумнівів»,— сказав Ребров в інтерв'ю dynamo.kiev.ua.

Нагадаємо, Мірча Луческу нещодавно заявив, що: «Якщо динамівці нас не обіграють – значить, не заслуговують на чемпіонство».