В'ячеслав Заховайло: «У Німеччині, Іспанії або Франції Ярмоленко міг би стати першою зіркою»

Динамо Київ 19 Квітня, 12:11 574
В'ячеслав Заховайло: «У Німеччині, Іспанії або Франції Ярмоленко міг би стати першою зіркою»
Відомий футбольний менеджер вважає, що Андрій Ярмоленко готовий до переїзду до одного з топ-чемпіонатів.

- Часто в інтерв'ю Андрій Ярмоленко говорить про те, що його не влаштовує рівень української першості. Чи готовий, на Ваш погляд, Андрій до топ-чемпіонату?

- Як футболіст - готовий. Цілком зрозуміло, що він хоче перевірити себе на більш високому рівні, де не п'ять важливих ігор за сезон, а у всіх іграх потрібно демонструвати високий рівень. При переїзді за кордон у Андрія по-справжньому почнеться його зростання, як футболіста.

- Чи підтримуєте Ви можливий переїзд Андрія Ярмоленка в англійську Прем'єр-Лігу? Що краще для нього, як футболіста - спробувати себе в топ-клубі або ж у «міцному середняку»?

- Його манера гри - атлетичний футбол. У той же час, він непогано готовий індивідуально. Він один із небагатьох гравців в київському клубі, який може взяти на себе гру і обіграти один в один. Дуже хороша ліва нога. Але англійський чемпіонат складний. А ось в таких чемпіонатах, як в Німеччині, Іспанії або ж Франції Андрій Ярмоленко міг би стати першою зіркою.

Я не буду оригінальним і скажу наступне: куди реально запросять - там і потрібно грати. Наша планета Земля дуже велика, футболістів хорошого рівня досить велика кількість, і на всіх топ-клубів не вистачає. Говорити про те, що наші футболісти можуть грати в кращих клубах - це занадто наївно. Хоча, звичайно, якщо Андрій Ярмоленко перейде в клуб з ім'ям - ми будемо радіти і за нього, і за наш український футбол.

- В останньому матчі з «Волинню» безглузду травму отримав захисник київського клубу Александар Драгович. Чи вплине це на участь гравця на Євро-2016?

- На жаль, київському «Динамо» розраховувати на цього футболіста вже не доведеться. Я думаю, що Александар буде готуватися вже безпосередньо до чемпіонату Європи і ризикувати його здоров'ям заради матчу проти «Металіста» ніхто не буде, - цитує Заховайла офіційний фан-клуб ФК «Динамо» Київ.