Денис Попов: «Це мій перший гол за «Динамо» U-19, важлива подія»

Динамо Київ 20 Квітня, 09:57 583
Денис Попов: «Це мій перший гол за «Динамо» U-19, важлива подія»
Захисник «Динамо» U-19 навчається у випускному класі академії, але вже зараз залучається до матчів старших хлопців і регулярно виходить на поле. ​В поєдинку з донецьким «Олімпіком» йому ще й вдалося відзначитися дебютним голом.

- Розкажіть, як вам, захиснику, вдалося забити м'яч?

- Пішла подача з флангу, я виконував свою роботу в чужій штрафній площі - шукав м'яч, знайшов і відправив у ворота. Крім основної функції відбору м'ячів, тренери дають установку захисникам підключатися до атак при стандартних положеннях, зокрема, кутових.

- Така комбінація була заздалегідь заготовлена заздалегідь?

- Подібний розіграш ми досить часто відпрацьовуємо на тренуваннях - кожен раз залишаємося після заняття і тренуємо стандарти.

- Ви досить емоційно святкували взяття воріт...

- Це мій перший гол за «Динамо» U-19, важлива подія. Я лише недавно прийшов до цієї команди, тому дуже радий забити, це приємне перше досягнення.

- Як вас прийняли страшний хлопці?

- Спочатку, звичайно, було важко, я майже нікого не знав. Але потім влився в колектив, побачив, що всі тут хороші, добрі люди, мене прийняли, як свого. Уже зігралися з Сергієм Чоботенком в центрі оборони, все-таки не перший раз виходимо на поле, тож вже краще розуміємо і відчуваємо один одного.

- Що трапилося в моменті, коли пропустили гол?

- Прикро, що дозволили супернику відзначитися, неприємний гол. Провалилися на фланзі, було вкидання з ауту, я навіть не помітив, як гравці гостей зіграли в «стінку» і пробили по воротах. А ми не встигли підстрахувати один одного. Детальніше розберемо з тренером на теоретичному занятті.

- Ще один небезпечний момент біля динамівських воріт був незадовго до фінального свистка...

- Так, в кінці матчу «Олімпік» пішов в високий пресинг, нам було непросто, намагалися діяти на морально-вольових. В цілому, оцінив би свою гру на сім пунктів з десяти. Не найкращий матч. Після гри тренер привітав з перемогою, а хороші і погані моменти будемо розбирати вже пізніше.

- Як вам грати двічі на тиждень?

- Звичайно, важко в такому режимі - тільки приїхали зі збірної, і відразу такий насичений графік. Але нічого страшного, для того, щоб рости і розвиватися, це нормально. Головне завдання, яке стоїть перед нами, це завоювати перше місце в чемпіонаті і потрапити в Лігу чемпіонів. Ставимо перед собою тільки найвищі цілі і все разом до них йдемо, — наводить слова футболіста офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.