​Олександр Севідов: «Якщо Ахметов, Суркіс, Коломойський відмовляться від футболу - це буде катастрофа»

Футбол України 25 Квітня, 21:53 575
​Олександр Севідов: «Якщо Ахметов, Суркіс, Коломойський відмовляться від футболу - це буде катастрофа»
Екс-головний тренер «Металіста» Олександр Севідов розповів про своє здоров’я, про стан речей у «Металісті» та український футбол в цілому.

Про здоров’я

- Все нормально вже, дякувати Богові. Що поробиш, такий в нас зараз футбол, що здоров’я він не додає. Все найстрашніше та найважче вже позаду. В мене різко впав гемоглобін, тому мене одразу поклали у лікарню. Десять днів прокапали, прокололи, і все нормально. Бачите, я вже в Києві.

Про звільнення

- Я знаходився в лікарні, коли дізнався. Рішення ніякого я поки не бачив. Чекаю на зустріч з Бойцаном, який знаходиться не в Харкові. Після таких слів навряд повертаються, але я можу сказати, що з жодним керівником клубу досі не розмовляв.

Про рівень чемпіонату

- Про те, що чемпіонат ще трошки впаде, я не маю сумніву. Деякі футболісти поїдуть, а їдуть зазвичай найкращі. В «Дніпрі» досить важка ситуація, там багато у кого закінчуються контракти. Вони поїдуть - і наш чемпіонат ослабне, ми нікуди від цього не подінемось.

Є категорія тренерів, яким я дуже симпатизую, в тому числі це люди, які до кісток мозку футбольні. Сергій Ребров, Юрій Вернидуб, Мирон Маркевич, Роман Григорчук, боюся когось впустити – є люди, які можуть підняти український футбол. Але не все залежить від тренерів. Всім треба звертати увагу на те, що футбол у нашій країні потроху загинається. Уявіть, якщо Ахметов, Суркіс, Коломойський відмовляться від футболу - це буде катастрофа. Треба допомагати футболу.