Віктор Вацко: «Вчинок Кучера я можу зрозуміти, а Ярмоленка - ні»

Динамо Київ 2 Травня, 13:08 518
Віктор Вацко: «Вчинок Кучера я можу зрозуміти, а Ярмоленка - ні»
Експерт програми «Великий футбол» підвів підсумок матчу «Шахтар» - «Динамо» (3:0).
«Не думаю, що матч із «Шахтарем» був для киян другорядним, і те, що відбулося в кінці матчу, підкреслює, що вони вийшли битися та досягати результату. «Динамо» створило дуже мало моментів і практично нічого не мало в атаці. Ми знаємо, що 90% атакуючого потенціалу «Динамо» - це Ярмоленко. Сьогодні його нейтралізували суперники, до того ж, він занадто емоційно провів цей матч.
Я трохи здивований, що «Динамо» дозволило «Шахтарю» зіграти в той футбол, який він любить. Динамівці вирішили грати першим номером, диктувати умови гри, тримати під контролем м'яч, розгойдувати захист і створювати моменти. І у них це не вийшло. Перший гол зіграв на руку «Шахтарю»: він змусив киян ще більше атакувати і відіграватися, в той час, як «гірники» могли чекати моментів і простору для контратак, що вони блискуче і виконали.

Відносно епізоду з вилученнями, я не буду виправдовувати Кучера, але по-чоловічому я його розумію. Так, він повинен отримати серйозну дискваліфікацію, його вчинок нічим не краще вчинку Ярмоленка, але його я можу зрозуміти, а Ярмоленка - ні. Для мене найболючіший момент у всьому цьому - що це футболісти національної збірної України», - сказав Вацко в ефірі каналу «Футбол 1».