Унаї Емері: «Не думаю, що «Севілья» - фаворит фіналу Ліги Європи»

Футбол України 6 Травня, 09:00 573
Унаї Емері: «Не думаю, що «Севілья» - фаворит фіналу Ліги Європи»
Головний тренер «Севільї» Унаї Емері прокоментував матч-відповідь півфіналу Ліги Європи проти «Шахтаря».
«Насамперед потрібно відзначити нашого суперника, якого ми дуже добре знали. Мені сподобалось, що у обох матчах команда боролася. Нам було складно, та ми здолали всі труднощі і в першій грі, і в другій. «Шахтар» дуже серйозний супротивник. Йому вдається контратакувати. Та я можу сказати, що в другому таймі ми почувалися комфортніше. Було менше контратак і руху біля наших воріт. І забитий м’яч нам дуже допоміг – ми почувалися сильними та надихнулись.

Сьогодні був важливий, особливий для нас матч. Ми були натхненними. Час зупинився, і ми насолоджувались моментом… Зараз наш пріоритет – найближчі матчі чемпіонату Іспанії. А всі мрії, пов’язані з Лігою Європи, акумулювалися напередодні сьогоднішнього поєдинку… Розуміли, що цей день був знаковим.

Вважаю, що натхнення нам допомогло більше за все, адже всі футболісти прагнули знову зіграти у фіналі Ліги Європи. «Ліверпуль» – дуже серйозний суперник. Це команда зі своєю історією. Гадаю, що цей фінал буде для нас дуже важливим. Для того, щоби нас звали фаворитами, нам необхідно ще багато чого зробити. Не думаю, що ми фаворити, було б несправедливо так заявляти», - зазначив Емері.