Дмитро Селюк: «Зінченко в «Манчестер Сіті»?! На хлопця просто набивають ціну»

Світовий футбол 8 Травня, 10:54 903
Дмитро Селюк: «Зінченко в «Манчестер Сіті»?! На хлопця просто набивають ціну»
Відомий футбольний агент прокоментував можливий перехід Олександра Зінченка у «Манчестер Сіті».

- Хлопці, ви що? Зінченко - в «Манчестер Сіті»?! Його ж недавно в Дортмунд сватали... А Кокорін в «Арсеналі»? А Панюков - в ПСЖ? Ну-ну. Тобто, Нобель Арустамян написав в Твіттері, а ви йому вірите? - запитав Селюк.

- Не тільки Нобель. Агент самого футболіста Олег Єрьомін сказав наступне: «В «Уфу» дійсно надійшов запит від «Манчестер Сіті» з приводу переговорів із Зінченком».

- Скільки Зінченко провів матчів за першу збірну України?

- Один матч.

- Я можу зателефонувати в «Манчестер Сіті» і запитати, якщо це так принципово.

- Було б цікаво.

- Але цього навіть не треба робити. Запам'ятайте: Зінченко фактично не грав за збірну України, він не отримає дозволу на роботу в Англії. Це якась нісенітниця. Ні «Манчетер Сіті», ні «Арсенал», ні «Астон Вілла» його в Англію не покличуть. У нього немає 75 відсотків ігор за свою національну команду. Ні. Правда, зараз порядок трохи пом'якшений для молодих футболістів.

- Але ж іноді збираються спеціальні комісії і роблять винятки?

-Там є тільки один варіант. Перевезти сім'ю Зінченка повністю туди, дати їм роботу. Тоді він буде грати у другій команді - не більше! В це важко повірити. Не такого польоту це гравець, щоб «Сіті» перевозив всіх його родичів, метушився. Все це балачки.

- Чому тоді з'являється така інформація?

- На хлопця піднімають ціну. Те ж саме було з історією Кокоріна про «Арсенал». Я хочу дати Зінченку пораду. Якби йому навіть вистачало ігор за збірну, «Манчестер Сіті» - клуб не його рівня. Йому там робити нічого.

- Якось скептично ви до нього ставитеся. Експерти відзначають, що Олександр приймає серйозні, зрілі рішення на полі в свої 19 років.

- Талановитий хлопець. Не більше. Яя Туре в 19 років був сильнішим, креативнішим, соліднішим. Тільки от чомусь грав, здається, в донецькому «Металурзі». Я трошки розбираюсь у футболі. Зінченку потрібно не розгубити свій талант і рости поступово.

- Чи радите йому продовжити кар'єру в Росії?

- Чому б і ні?

- У яких клубах?

- Наприклад, в «Ростові» або в «Краснодарі». Щось мені, до речі, підказує, що він опиниться саме там - у «Краснодарі». Ось в «Зеніт» йому йти не можна, якщо навіть є інтерес з боку клубу. Там він сяде в запас. Глибоко і надовго.

- Але якщо він залишиться в Росії, двері в збірну України для нього будуть закриті...

- Думаю, якби російські футболісти грали в Україні, їх би теж не викликали в збірну. Але факт залишається фактом: Зінченка не викликають до збірної, а в Англію звуть! Ви чого? Де 75 відсотків? Можливо, Зінченку варто повернутися в донецький «Шахтар». Тоді через пару років, набравши матчів за збірну, можливо, і поїде в Англію, — сказав Селюк в інтерв'ю sport-express.ru.