«Карпати» може очолити не Лужний, а інший екс-динамівець

Динамо Київ 13 Травня, 11:53 1038
«Карпати» може очолити не Лужний, а інший екс-динамівець
Одразу за чисткою футболістів, у «Карпатах» почався пошук головного тренера.

Нагадаємо, що декілька днів тому керівництво «Карпат» запросило гравців команди для індивідуальних бесід, після яких одразу п'ятеро футболістів поставили крапку у своїх стосунках з львівським клубом. Це Муртаз Даушвілі, Денис Кожанов, Тарас Пучковський, Євген Неплях і найкращий бомбардир команди (автор найбільшої кількості голів у власні ворота) Андрій Гітченко.

Тепер настав час шукати головного тренера. За інформацією «Експресу» Олег Лужний, якого з такою помпезністю навесні представили як майбутнього керманича команди, у «Карпатах» не залишиться. Лужний готовий працювати, але для цього йому потрібні нові футболісти. І не вільні агенти чи власні вихованці, а якісні куплені гравці, які хочуть адекватних зарплат. На таке власник клубу не підписується. Він, навпаки, хоче ще більше врізати бюджет команди, тож з Лужним йому не по дорозі.

Наразі найвірогіднішим кандидатом, з яким вже, подейкують, провели попередні перемовини, і який дав згоду, є Володимир Мазяр. Щоправда, лише на ньому власник «Карпат» не зупиняється. У списку ймовірних наставників є власний вихованець, нині тренер дубля Андрій Тлумак. Щоправда, той наразі не має тренерського диплома «Про». Він, хоч і закінчив нещодавно тренерські курси у компанії Тимощука, Срни та інших зірок, має на руках лише диплом «А». Диплом «Про» йому світить щонайшвидше у березні наступного року. Схожа ситуація і з Романом Толочком, який теж у списку можливих кандидатів. Він свого часу виграв чемпіонат України з карпатівською молоддю, але теж не має про-диплому. Хоча, як показує практика, відсутність цього папірця не завжди стає на заваді - просто фахівець працює з приставкою в.о. Тож на кого зробить ставку Петро Димінський?