7 міст, де фінал Кубку України був би цікавим

Футбол України 17 Травня, 10:16 867
7 міст, де фінал Кубку України був би цікавим
У Львові, де вже за декілька днів відбудеться фінал Кубку України між «Зорею» та «Шахтарем», спостерігається критична ситуація з продажем квитків.

На матч «Шахтар» – «Зоря» у фіналі Кубку України станом на неділю було продано всього 669 квитків. І це на «Арену Львів», яка вміщує майже 35 тисяч глядачів. Звичайно, до суботи буде продано більше квитків, але про аншлаг годі і думати.

В цьому сенсі можна зрозуміти коментарі керівників клубів, що пробилися у фінал – у Львові такий матч мало кому цікавий і логічніше було б перенести його в інше місто. І хоча рішення вже приймати пізно, ми все ж пофантазуємо і представимо 7 міст, у яких би народ пішов на «Шахтар» та «Зорю». Звичайно, мова буде йти про міста, що знаходяться не на окупованій території країни.

Одеса. Стадіон «Чорноморець»

Місткість: 34 164 глядачі

Саме сюди вже не раз переносили зі Львова свої матчі «гірники», і навіть матч проти «Динамо» у другому колі могли зіграти тут, якби він щось значив у турнірному сенсі і якби не напружений єврокубковий календар команди Луческу, а також взагалі вибухонебезпечну ситуацію в місті на травневі свята.

7 міст, де заповнили б стадіон на фіналі «Шахтар» - «Зоря» - фото 1

Харків. Стадіон «Металіст»

Місткість: 40 200 глядачів

Такий крок став би непоганим подарунком Харкову – великий футбол наостанок, адже «Металіст» в найближчий час хіба що у якихось кубкових змаганнях перетнеться з командами рівня «Шахтаря» і навіть «Зорі». Тому харків'яни би точно не проігнорували такий матч, хоча і не факт, що був би аншлаг.

7 міст, де Донбаський фінал Кубку України був би цікавим - фото 2

Маріуполь. Стадіон «Іллічівець»

Місткість: 12 680 глядачів

Не найкращий варіант в плані безпеки, але ж «Іллічівець» якось грає на рідному стадіоні у Першій лізі, значить, на один єдиний день безпеку можна було б гарантувати і для «Шахтаря» та «Зорі». Сумнівів у тому, що ці дві команди забрали би у Маріуполі аншлаг, немає. Особливо враховуючи не надто велику місткість стадіону «Іллічівець» – менше 13 тисяч глядачів.

7 міст, де Донбаський фінал Кубку України був би цікавим - фото 3

Суми. Стадіон «Ювілейний»

Місткість: 25 830 глядачів

Місцевий стадіон «Ювілейний» вже має досвід проведення фіналу Кубку України, і хоча тоді в головному матчі грали «Динамо» і «Шахтар», є привід вважати, що не розбещена футболом топ-рівня сумська публіка прийшла б і на матч «гірників» проти «Зорі».

7 міст, де Донбаський фінал Кубку України був би цікавим - фото 4

Олександрія. Стадіон «Ніка»

Місткість: 7 000 глядачів

Місто у кіровоградській області нині просто живе футболом через успіхи рідної команди – на домашніх матчах клубу в УПЛ завжди людно, тому народ прийшов би і на гру двох чужих, але дуже класних команд за українськими мірками. Ну, а для працівників стадіону «Ніка» і міської влади фінал Кубку України в Олександрії став би гарною репетицією перед матчами Ліги Європи, які тут планують приймати.

7 міст, де заповнили б стадіон на фіналі «Шахтар» - «Зоря» - фото 2

Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена»

Місткість: 12 000 глядачів

У цьому місті вже потихеньку звикають до візитів «Шахтаря» та «Зорі», тому варіант з цим містом був би достатньо логічним. Якщо не запрошувати на трибуни Романа Зозулю, то і неприємних інцидентів вдасться уникнути.

7 міст, де Донбаський фінал Кубку України був би цікавим - фото 6

Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Місткість: 2 5000 глядачів

Маленький стадіон у Краматорську на 2500 місць став би чудовою картинкою для демонстрації аншлагу на фіналі, до того же географічно це місто лояльне до обох команд. Втім, знову ж, питання тут стоїть ще і щодо безпеки проведення такого заходу.

7 міст, де Донбаський фінал Кубку України був би цікавим - фото 7