Ультрас «Металіста»: «ОСК «Металіст» не належить Курченку»

Футбол України 18 Травня, 11:40 972
Ультрас «Металіста»: «ОСК «Металіст» не належить Курченку»
Одни з лідерів харківського руху в інтерв'ю розповів про те, кому ж все-таки належить ОСК «Металіст».

- Коли Курченко купував «Металіст», виникали питання по стадіону. Ти сказав, що частина все ще належить клубу, а решта – місту. Все як і раніше?

Коли прийшов Курченко, у місті головною була людина на візку, як і зараз. Губернатором була людина із сумним виразом обличчя – Михайло Добкін. Стадіон «Металіст» - ОСК - обласний спортивний комплекс. Коли перед Євро Ярославський його реставрував, він вкинув частину своїх грошей, решту дала держава. І наразі виходить так, що сам стадіон і певні підтрибунні приміщення належать області, а інша частина – особисто Ярославському. Точніше, зараз це вже юридична особа «Металіст». Потім Курченко намагався забрати собі весь стадіон. Навіть, викупив його, але гроші не перерахував. Була така собі афера, після того як він його вже отримав, гроші не заплатив, якась незрозуміла організація подає позов до суду. Ніби то їх права не були враховані. І все, стадіон під арешт, Курченко нічого не виплачує, спокійно користується ним. Я так думаю, що це саме його контора. І це було зроблено для того, щоб не розраховуватись за стадіон. Але потім, коли прибрали Добкіна, арену повернули через суд. Зараз стадіон у власності області. Поля академії, які на ОСК «Металіст», належать Курченку як і наша база у Високому.

Коли грали дублюючи склади «Металіста» та «Динамо», ми фіксували на відео усе майно, що є на базі – тренажери, басейни тощо. Це все ми робили з однією метою – щоб нічого не почали грабувати. Із охорони там лише два охоронці, і все. За часів Ярославського, якщо між плиток виростає травинка то все, всі у роботі. Він за свої гроші питав дуже жорстко. Там був ідеальний порядок та тиша. Зараз – розбрід та хитання. У парканах дірки, на полі проростають кульбаби.