Луческу хоче від «Зеніта» 4 мільйони та трирічний контракт

Футбол України 20 Травня, 14:39 459
Луческу хоче від «Зеніта» 4 мільйони та трирічний контракт
Найбільш реальною на даний момент кандидатурою на фактично вакантний пост головного тренера «Зеніта» став Мірча Луческу.

Як стало відомо «Спорту день за днем», керівництво «Зеніта» трохи турбує вік тренера, адже в липні фахівця виповниться 71 рік. В цьому і причина того, що переговори поки в самому розпалі. Сторони не можуть зійтися в термінах контракту. Два роки - той максимум, на який готовий погодитися пітерський клуб, який налаштований ще й прописати в угоді право на розірвання угоди без компенсації після першого сезону в разі невиконання поставлених перед тренерами «Зеніту» традиційно високих завдань.

Представники Луческу ж наполягають на трирічному контракті без будь-яких застережень. Очікувана зарплата румунського фахівця - 4 мільйони євро на рік, незрівнянно менша, ніж у Віллаш-Боаша, в кар'єрі якого єдиним досягненням була перемога в Лізі Європи з «Порту» (2010/11), по суті, в тому ж турнірі, де домагався тріумфу і Луческу з «Галатасараєм» (в сезоні - 1999/00) і «Шахтарем» (2008/09).

Варто відзначити, що за інформацією того ж джерела, переговори з Мануелем Пеллегріні поки ні до чого не привели, чилійський тренер узяв паузу, але хрест на цій кандидатурі «Зенітом» не поставлений.

У клубі розуміють, що треба поспішати, бо попереду комплектування команди, незабаром відкриється трансферний ринок, але підходять до питання виважено.