Унаї Мельгоса: «Окрім перемоги в чемпіонаті, у нас є глобальніші цілі»

Динамо Київ 23 Травня, 15:43 469
Унаї Мельгоса: «Окрім перемоги в чемпіонаті, у нас є глобальніші цілі»
Старший тренер команди «Динамо» U-19 оцінив гру своїх підопічних у матчі з «Дніпром», а також поділився враженнями від чемпіонського сезону.

- Перш за все, хотів би оцінити прогрес гравців, за рахунок якого й вдалося видати таку вражаючу серію. Окрім власне результатів, також потрібно дивитися, як зростають у професійному плані мої підопічні. Упродовж чемпіонату вони відчутно додали, тому нічого дивного в тому, що саме ми здобули чемпіонство, немає.

- Незважаючи на безпрограшну серію, в кожному матчі у вас є претензії до своїх підопічних. Наскільки та гра, яку демонструють гравці, близька до вашого ідеалу?

- Всі ми – і гравці, і тренери, і адміністративний штат – подолали довгий шлях. При цьому, окрім перемоги в чемпіонаті, у нас є інші, глобальніші цілі, над якими ми намагаємося працювати. Дивимося, як хлопці розвиваються в заданому напрямку, й нам доведеться виконати ще багато роботи, щоб вони досягли поставлених цілей.

- Кому би ви присвятили це чемпіонство?

- Перш за все, звичайно, варто подякувати гравцям, оскільки саме вони здобувають результат на полі. Але при цьому ми всі працюємо над тим, щоб футболісти поліпшували свої якості. Були як хороші, так і не дуже моменти, але ми змогли з ними впоратися та стати третьою динамівською командою, якій підкорилася «золота вершина».

- Що б ви могли сказати про матч із «Дніпром», який складався не дуже просто для ваших підопічних?

- У футболістів «Дніпра» дуже хороший потенціал. У першому колі, не зважаючи на нашу мінімальну перемогу, дніпряни виглядали навіть краще за нас. Сьогодні вже ми переважали суперника, особливо домінували в перші двадцять хвилин. Але згодом вони вирівняли ситуацію на полі, в тому числі за гольовими моментами, і добре, що для нас усе обмежилося лише одним пропущеним м'ячем.

- Яка подальша перспектива гравців? Більшість із них переходять до молодіжної команди?

- Це буде питання найближчих тижнів. Зараз же трохи інший момент – потрібно насолодитися ним, а вже в середу повернутися до роботи, щоб гідно завершити сезон.

- Перед Юнацькою Лігою УЄФА будете награвати нову команду, адже за віком цей склад, судячи з усього, вже не підходить?

- У цій команді була група гравців 1998 року народження, які добре себе зарекомендували та точно братимуть участь у наступному розіграші. Також ми залучимо хлопців 1999 року народження, серед яких є перспективні футболісти, й не варто забувати, що ми маємо право заявити трьох гравців 1997 року народження. Але, повторюся, зараз трохи не той момент, щоб думати про це, адже нам ще потрібно завершити нинішній сезон.

- Найкращим бомбардиром команди в цьому чемпіонаті став Назарій Русин, який забив 11 м'ячів, при цьому лише лічені рази виходив на поле з перших хвилин. Із чим це пов'язано?

- Назарій приїхав до нас зі Львова. Звичайно, йому знадобився певний час, щоб звикнути, адаптуватися в колективі. Ми розуміємо, наскільки важко йому перебувати далеко від дому, тому намагаємося берегти його та поступово вводимо у склад.

- Узимку до команди приєднався Алібеков, який відразу же став гравцем основного складу. Наскільки ви задоволені його прогресом?

- За Алібековим ми слідкували з початку нинішнього сезону, тому немає нічого дивного, що ми врешті-решт запросили його до себе. Розуміли, що він буде зростати в «Динамо», й він повністю підтверджує наші очікування, - цитує Мельгосу офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.