Олексій Андронов: «Гра «Зеніту» при Луческу буде багато в чому побудована на провокаціях і симуляції»
Світовий футбол 384 24 Травня, 21:10

Відомий телекоментатор Олексій Андронов поділився своєю думкою про Луческу в «Зеніті».

- Луческу сам пішов з «Шахтаря», - відразу ж зазначив Андронов в інтерв'ю sportsdaily.ru. - Рінат Ахметов не раз підкреслював, що у Луческу був довічний контракт: скільки він захоче працювати, стільки і буде. «Шахтарю» буде важко знайти заміну.

- На ваш погляд, чим Луческу міг зацікавити «Зеніт»?

- Для мене взагалі дивно, що «Зеніт» проявив інтерес до Луческу. Перш за все, через його вік. Якщо «Зеніт» шукає тренера на рік-півтора, то, може, Луческу - хороший вибір. Але мені здається, що пітерському клубу потрібен інший, довгограючий варіант, тому що треба оновлювати команду, її перебудовувати. Цей процес за визначенням займе якийсь час.

- Луческу не здатний його провести?

- Боюся, що ні. Все-таки йому вже за 70 років. Я вам можу сказати, до чого треба готуватися.

- До чого ж?

- Якщо Луческу очолить «Зеніт», то футбол пітерської команди буде багато в чому побудований на провокації і симуляції. Цей козир він успішно використовував в Донецьку. Всі 12 років. Протягом останніх двох років - трохи менш успішно, але на те були об'єктивні причини. «Шахтар» грав не в Донецьку, а не зрозумій де. Так важко виграти чемпіонат України.

- Це будуть провокації з боку гравців?

- Гравців, всього штабу Луческу. Якщо ви подивитеся матчі «Шахтаря», то побачите, що, коли виникає спірний момент, майже завжди люди з лави запасних «Шахтаря» піднімаються на ноги і біжать до судді. Але при цьому Луческу - дуже хороший тренер. Він вміє вибудовувати гру. І, мабуть, це єдиний тренер в Східній Європі, який дуже добре вміє поводитися з бразильськими легіонерами. Його просто життя змусило. У «Шахтаря» часом було до 12 бразильців. За винятком Бернарда, вони всі приїжджали в Донецьк, не будучи зірками в Бразилії. Зірками вони ставали саме в «Шахтарі», після чого йшли в інші клуби: Фернандіньо - в «Манчестер Сіті», Вілліан - в «Анжі», Луїс Адріано - в «Мілан». Тільки Бернард приїхав до Донецька в статусі зірки, але поки не може проявити себе.

- З «Шахтаря» може хтось перейти в «Зеніт» слідом за Луческу?

- Про появу українських футболістів складно говорити. Хоча, не виключаю, що Луческу може захотіти продовжити співпрацю з Ярославом Ракицьким, і він переїде в Петербург. Що стосується легіонерів, то все питання в тому, на які витрати готовий піти «Зеніт». Але багато хто з них вже своє відіграли. Один із символів «Шахтаря» - хорватський захисник Даріо Срна. Йому вже 33 роки. І перехід в «Зеніт» для Срни вже не актуальний.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100