Подія футбольного дня. Розформування «Динамо-2»

Динамо Київ 2 Червня, 09:55 479
Подія футбольного дня. Розформування «Динамо-2»
Ігор Суркіс з побажання Сергія Реброва розформував «Динамо-2».

В пошуках роботи ви прийшли влаштовуватися на завод. Влаштувалися. Увійшли до цеху на своє робоче місце, приступили до виконання трудових обов'язків. Аж тут вам, - простому найманому робітникові, - не сподобалося те, як працює (чи, можливо, простоює – це не принципово) один з конвеєрів. Ви приходите до господаря заводу в кабінет, розповідаєте йому про свої спостереження / побажання, а той йде і прибирає конвеєр з цеху.

Уявили ситуацію? Посміялися? А тепер замініть слова «завод» на «футбольний клуб», «конвеєр» – на «друга команда», «господар» – «Ігор Суркіс», а «ви» – це Сергій Ребров. І отримаєте цілком реальну картину ведення господарства по-динамівськи.

Можна дискутувати відносно доцільності існування другої команди «Динамо». За всіма канонами жанру головною задачею «Динамо-2» була підготовка кадрів для основної команди. Очевидно, що структура зі своїми функціями не справлялася. Кадрові резерви, які дійсно можуть підсилити основний склад «Динамо», знаходяться або в команді U-21, або розкидані по орендах. У величезної кількості гравців «Динамо-2», які, мабуть, ніколи б не змогли претендувати на місце в першій команді, закінчилися контракти. Отже, шкодувати ніби й немає за чим.

Динамо-2 (Киев)

Але в цій ситуації запитання виникають не відносно безпосередньо рішення розформувати «Динамо-2», а відносно того, як це рішення керівництвом клуб було прийнято. Головний тренер «Динамо-2» Вадим Євтушенко каже: »На жаль, перед грою прийшла звістка, що «Динамо-2» розформовується і я з жалем сприйняв цю новину, в даний момент, може бути, це поспішне рішення. Приймали рішення без моєї участі, тому коментувати тут нічого».

Ігор Суркіс, в свою чергу, пояснює: »Найближчий матч «Динамо-2» у Першій лізі стане останнім в історії цієї команди. Вадим Євтушенко вже про це знає. Це рішення не моє, а головного тренера Сергія Реброва. Він не бачить сенсу в існуванні «Динамо-2». Отже, доленосне рішення щодо однієї з структур великого футбольного клубу прийняв не президент, не інвестори, не спонсори, а найманий робітник… До Ігоря Суркіса два запитання: невже у Реброва є така повнота влади, щоб вирішувати такі питання? І друге: що Ігор Михайлович робитиме, якщо тренер, який буде після Реброва, вважатиме доцільним існування другої динамівської команди?