Олександр Золотогорський: «Від Північної Ірландії, сподіваюся, ми не пропустимо»
Збірна України 459 15 Червня, 21:11

Журналіст програми «ПроФутбол», спортивний коментатор на телеканалі «2+2» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Золотогорський зробив прогноз на матч збірних України та Північної Ірландії.

- Уже в передчутті чергового матчу збірної України на Євро-2016. Будемо грати проти збірної Північної Ірландії. Це вже той шанс, який ми маємо використати. Дуже сподобалася гра збірної України, принаймні в останні хвилини першого тайму проти Німеччини. Мали багато шансів, мали надії на кращий результат, аніж 0:2. Зараз ось ці надії маємо реалізувати в матчі проти гіршої команди.
Взагалі збірна Північної Ірландії тільки те й робила, що оборонялася проти Польщі. Напевно, за першим туром найгіршими командами, особисто для мене, виглядали саме Північна Ірландія та Росія. Що я хочу цим сказати? Україні неодмінного в цьому матчі потрібно вигравати. І думаю, що вони все ж таки це зроблять, а ми будемо за них уболівати!
Думаю, що багато голів у цьому протистоянні не буде. Україна один-два заб’є, а від Північної Ірландії, сподіваюся, ми не пропустимо. Натомість будемо пробивати захист суперника.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100