Молодіжна команда «Динамо» без проблем переграє «Карпати»

Динамо Київ 30 Липня, 18:22 990
Молодіжна команда «Динамо» без проблем переграє «Карпати» | 19-27
У Львові «Динамо» U-21 здобуло перемогу над львівськими «Карпатами» та наздогнало у турнірній таблиці «Шахтар».

«Карпати» U-21 : «Динамо» U-21 - 0:2

Голи: Очигава (9), Бєсєдін (86).

Склад «Динамо» U-21 : Коваль Максим, Чоботенко Сергій, Тимчик Олександр, Очігава Зураб, Осман Олександр, Кравченко Микита, Оріховський Павло, Михайличенко Богдан, Шапаренко Микола, Корзун Микита, Бесєдін Артем.

Гра розпочалася з атак киян, вже на третій хвилині динамівці створили непоганий момент, але після навісу Тимчика Шапаренко не зумів головою переправити м'яч у ворота. Але за лічені хвилини капітан команди Зураб Очігава скористався відмінною навісною передачею Оріховського та вколотив м'яч у ворота.

«Карпати» після пропущеного голу відразу перейшли до більш активних дій, але удари Кльоца і Саламахи були неточними. У середині другого тайму Микита Корзун мав гарний шанс, але його удар полетів прямо до рук голкіпера.

Тимчик наприкінці першого тайму знову віддав хорошу передачу на Шапаренка, але знову Микола невлучно пробив. Вже за лічені секунди до свистка кияни вибігли у контратаку, яка закінчилась ударом Михайличенка, однак «Карпати» врятувала стійка.

Другий тайм вийшов досить рівним, але у киян було набагато більше моментів. Один лише Бєсєдін декілька разів пробивав по воротах, але його удари або блокували, або летіли повз ворота.

Здавалось, що матч так і закінчиться 0:1, але той таки Бєсєдін після передачі Кравченка головою зафіксував остаточний рахунок! Циганков міг робити рахунок 3:0, але голкіпер у прекрасному стрибку парирував удар.

Перемога 2:0 дозволила киянам набрати шість балів та наздогнати в таблиці «Шахтар».