Дубль Ярмоленка приносить перемогу «Динамо» над «Карпатами»

Динамо Київ 31 Липня, 21:21 574
Дубль Ярмоленка приносить перемогу «Динамо» над «Карпатами» | 19-27
У матчі 2-го туру Ліги Парі-Матч київське «Динамо» переграє «Карпати» на виїзді.

Активно розпочали поєдинок обидві команди, «Динамо» вже на 8-ій хвилині мало нагоду забивати - після розіграшу кутового Морозюк завдав потужного і незручного удару для кіпера, але дещо вище воріт пройшов м'яч.

Важкий матч для команд, гравці один за одним отримували пошкодження. Спочатку на 15-ій хвилині травмувався Домагой Віда, але швидко повернувся на поле. Пізніше невдало приземлився Шовковський, але після допомоги лікарів зміг продовжити гру.

На 29-ій хвилині чудову нагоду мали «Карпати», але після прострілу Костевича з кількох метрів Худоб'як не влучив у ствір воріт.

А от «Динамо» своєю нагодою скористалося сповна - Андрій Ярмоленко забиває після чудової передачі Драговича - 0:1!

До перерви ще по одному моменту мали команди, проте забити не вдалося. На перерву пішли з рахунком 0:1.

Статистика першого тайму:

Другий тайм команди розпочали без особливої небезпеки, щоправда, на 53-ій хвилині «Карпати» створили загострення біля воріт «Динамо», арбітр міг призначати пенальті, так як м'яч влучив у руку гравцю київського «Динамо», але все завершилося ударом від воріт.

На 56-ій хвилині знову страждає гравець «біло-синіх», Антунешу знадобилася медична допомога.

Ближче до середини другого тайму гра трішки заспокоїлась.

На 66-ій хвилині за грубий фол на Морозюку жовту картку отримав Костевич.

Перша заміна в «Динамо» - Артем Громов замінив Дерліса Гонсалеса.

Андрія Ярмоленко отримав жовту карту.

Напружений поєдинок для обох команд, раз за разом здають нерви у гравців.

Друга заміна від Сергія Реброва - Олександр Гладкий вийшов замість Жуніора Мораєса.

Остання заміна «Динамо» - Денис Гармаш замінив Сергія Сидорчука.

На 84-ій хвилині Андрій Ярмоленко оформлює дубль, асистував йому Олександр Гладкий - 0:2!

Після забитого голу динамівці продовжували атакувати ворота суперника, проте до 3 голу справа не дійшла.

0:2! Динамівці здобувають першу перемогу на виїзді у цьому сезоні. Вітаємо!