Йожеф Сабо: «Думаю, Фонсека все-таки повернеться до Ракицького»

Футбол України 4 Серпня, 19:00 423
Йожеф Сабо: «Думаю, Фонсека все-таки повернеться до Ракицького»
Експерт висловив свою думку з приводу того, які помилки «Шахтаря» в матчі з «Янг Бойз» стали ключовими, а також із приводу кадрової політики Фонсеки.

- Сталися помилки. «Шахтар» програв середину поля. Там господарювали «Янг Бойз». А ми знаємо, що середина поля - це плацдарм, де готуються всі атаки. Там були помилки. Дуже багато помилявся Фред. Наприклад, коли забивали другий м'яч.

Але я хочу всім нагадати: Луческу - один із найкращих тренерів в Європі, і він не даремно шукав собі другого опорного півзахисника - і знайшов Малишева. Чому? Тому що крайні захисники - особливо Срна - люблять підключатися до атак, але іноді провалюються, і тому потрібна підстраховка. Малишев повинен був підстрахувати Срну, але Максим не грає.

Ще я здивований, що один із найкращих центральних захисників Європи, Ракицький, сидить на лавці або взагалі не потрапляє у 18. Це велика розкіш для команди.

- Чому виходять Кривцов і Ордець, а не Кучер і Ракицький, як ви вважаєте?

- Із самого початку Ракицького не було, він був на чемпіонаті Європи. Фонсека взяв двох центральних захисників і награвав. Але, однозначно, Ракицький вищий за класом, ніж Ордець або хтось інший. Але, на жаль, він не потрапляє в основний склад. А Ракицький вміє робити все: він може зробити першу передачу - навіть на 60 метрів. Я думаю, все-таки Фонсека повернеться до Ракицького.

Що хочеться сказати з приводу атаки... Тайсон - зовсім не нападник. За рахунок своєї швидкості і дриблінгу він обіграє гравців, коли йому дають це робити. Бернард - це дуже хороший хлопчик, він росте на очах. Фонсека довірив йому місце в основному складі, і він почав від гри до гри набирати. На жаль, він отримав серйозну травму - тому його немає...

Тренер приходить і перебудовує стиль гри на 4-4-2, але якщо у «Шахтаря» немає нападників? У Луческу Едуардо виходив на 15-20 хвилин, він жодного разу не потрапляв до основного складу. Дентіньо взагалі не потрапляв іноді в список 18-и - і раптом вони з'являються. Ви знаєте, ведучи 2:0 після першого матчу, можна спокійно наситити середину - це я говорю як тренер - для того, щоб убезпечити свої ворота.