Ахмед Алібеков: «Важливо починати з перемоги»

Динамо Київ 6 Серпня, 21:04 702
Ахмед Алібеков: «Важливо починати з перемоги»
Півзахисник «Динамо» (U-19) поділився враженнями від виїзної гри з «Ворсклою» в першому турі, у якій «біло-сині» здобули перемогу з рахунком 3:2.

- З «Ворсклою» завжди непросто грати. Вони грають від оборони, намагаються не давати своїм суперникам спокійно приймати рішення, відходять на свою половину і не дають розігрувати м'яч.

- З якою установкою ти виходив на заміну?

- Тренер сказав мені вийти, налагодити гру в центрі поля, не поспішати, спокійно починати атаки, допомагати захисникам і забити гол, адже рахунок був нічийним. Нам обов'язково потрібно було виграти сьогодні, так як це стартова гра, а важливо починати з перемоги.

- За рахунок чого вам вдалося схилити рахунок на свою користь?

- Ми добре контролювали м'яч на чужій половині поля, переводили м'яч з флангу на фланг. Не поспішаючи почали атаку і завершили її голом. Ми контролювали всю гру, у нас було багато моментів, а у суперників навіть не було особливо небезпечних моментів. Нам говорили, що вони добре діють при стандартах, що не можна порушувати правила біля свого штрафного. Але ми зробили певні помилки. На останніх хвилинах ми намагалися розігрувати м'яч через захисників, можливо, пішла не така хороша довжина, програли підбір, і їхній гравець завдав хорошого удару. У цьому епізоді була і моя помилка.

- Що скажеш про новачків з Академії?

- Всі хлопці 99-го року добре влилися в колектив. Усі виконують тренерську установку, грають добре.

За матеріалами офіційного сайту ФК «Динамо» (Київ)