Гол Мораєса приносить перемогу «Динамо» над «Дніпром» - 1:0

Динамо Київ 6 Серпня, 21:45 629
Гол Мораєса приносить перемогу «Динамо» над «Дніпром» - 1:0 | 19-27
Сьогодні, 6 серпня, відбувся матч в рамках 3-го туру Ліги Парі-Матч «Динамо» - «Дніпро», в якому кияни перемогли дніпрян з мінімальним рахунком 1:0.

Кияни з перших хвилин заволоділи ініціативою, але всі атаки «Динамо» не приносили навіть мінімальної гостроти.

Неприємний момент відбувся на 10-ій хвилині матчу: під час кутового біля воріт «Дніпра» Домагой Віда головою зіткнувся з Сергієм Кравченком. Через дві хвилини хорват повернувся на поле, але вже за лічені хвилини він був вимушений покинути поле, а на його місце на 18-ій хвилині вийшов Зураб Очігава, який, забігаючи наперед, зіграв дуже пристойний матч.

Середина першого тайму подарувала досить невеселий матч, було багато браку як у діях «Дніпра», так і у діях «Динамо». Як грім серед ясного неба стала контратака «Дніпра», після якої Баланюк мав відкривати рахунок, але його удар прийняла на себе стійка.

Найбільше гостроти у першому таймі йшло від Рибалки, який пробивав декілька разів по воротах Шеліхова, але всім його ударам не вистачало точності. Перший тайм закінчився закінчився з рахунком 0:0.

Другий тайм розпочався з атак «Динамо», Жуніор Мораєс головою перевірив Шеліхова, який у падінні врятував команду. Але голкіпер «Дніпра» був безсилим в середині тайму, коли Дерліс Гонсалес виконав навісну передачу з кутового, а захисники залишили самісінького Мораєса, який без перешкод переграв Шеліхова. Рахунок - 1:0.

Після голу «Дніпро» помітно активізувалось і почало більш сміливо атакувати, але гострих моментів створити не вдавалось.

Кияни почали грати від захисту та намагались збити атакуючі потуги дніпрян.

За десять хвилин до кінця зустрічі Сергій Ребров остаточно перейшов на гру від захисту, змінивши єдиного форварда Жуніора Мораєса на Корзуна.

Останні десять хвилин були за «Дніпром», який мав пару кутових та гострих стандартів, але всі затяжні атаки гостей так і не завершувались ударом.

Матч закінчився мінімальною перемогою киян, які продовжують йти без втрат очок.

«Динамо» - «Дніпро» - 1:0