Віталій Кварцяний: «Вам здається, що я якийсь дикун? Я завжди таким буду»

Футбол України 7 Серпня, 14:22 815
Віталій Кварцяний: «Вам здається, що я якийсь дикун? Я завжди таким буду»
Головний тренер «Волині» після поразки від «Сталі» (1:0) розповів про свої тренерські методи.
«Чому я кричав у роздягальні? Підслуховувати роздягальню не треба, я у вас нічого не підслуховував. Вони до цього звикли. Вони молоді хлопці, їм важко, хочеться, щоб вони грали кваліфіковано, і тому я намагаюся їм підказувати.

Сьогодні ніхто правильно не зіграв. Хоча є і позитив. Ці хлопці випливуть років через два-три. Вони вміють більше, ніж показують на полі. Але, звичайно, є мандраж. Я хочу від них більшого. Вони один на одного сподіваються, але лідера немає. Чекаємо, коли з'явиться лідер. Хотілося більше якісного футболу і щоб хлопці сміливіше працювали з м'ячем. Я їм дозволяю на швидкості обігрувати, але вони про це забувають. Я їх розумію, але не можу давати поблажки через те, що їм 17-18 років. Треба вміти вже по-чоловічому все сприймати. Талант у них є, невеликий, але і він може розвинутися.

Навіть за такої гри міг бути і нічийний результат, якби реалізували свої моменти. Але ми цього не заслужили. Намагалися працювати, наскільки були сили. Я не думаю і не переживаю за те, чи ображаються на мене гравці. Моя справа говорити їм правду. Вони повинні бачити проблему, реагувати на зауваження, змінюватися. Вам здається, що я якийсь дикун? Я завжди таким буду», - цитує Кварцяного MatchDay.