Роман Санжар: «Ця перемога повинна нам допомогти у психологічному плані»

Футбол України 7 Серпня, 21:00 743
Роман Санжар: «Ця перемога повинна нам допомогти у психологічному плані» | 19-27
Головний тренер донецького «Олімпіка» поділився враженнями після перемоги над «Зіркою» із Кропивницького (4:2).
«Гол Матяжа був дуже важливим. Ми провели два різних тайми. Перший тайм ми зіграли невиразно, не могли зачепитися за м'яч, нічого не створили в атаці. Грали проти вітру, можливо, через це було складно. Жодного удару по воротах у нас не було. Поговорили в перерві, хлопці вийшли з іншим настроєм.

Гол Івана Матяжа вплинув на позитив, на віру в себе. Забили хороший м'яч, не зупинилися і забили ще, але пропустили два і дозволили створити багато небезпечних моментів біля наших воріт. Виграли гру, але є маса помилок. Нам треба додавати.

Найголовніше, що взяли три очки. Вони повинні вплинути на позитивний психологічний стан. Але весь чемпіонат попереду, треба рухатися вперед і працювати над помилками», - сказав Санжар в ефірі каналу «Футбол 1».