Володимир Шаран: «Могли поділити очки з «Шахтарем»»

Футбол України 7 Серпня, 22:43 572
Володимир Шаран: «Могли поділити очки з «Шахтарем»»
Головний тренер «Олександрії» прокоментував поразку команди від донецького «Шахтаря» (1:0).

- Який зараз стан команди?

- Фізично ми були не такі, якими б нам хотілося. Але я задоволений, що на полі була дисципліна та організація гри в захисті. Футболісти виконували практично все, що від них вимагалося, але, на жаль, не вдавалося виходити із оборони в атаку. Ось тут вже не вистачає майстерності та швидкостей.

- З «Хайдуком» чомусь цієї організації в обороні не вистачило...

- У тому матчі ми грали трохи по-іншому. Після 0:3 потрібно було грати у відкритий футбол. Але це також не виходило. Тепер не будемо проводити таких ротацій, зараз у нас знову недільний цикл, команді потрібно дати відпочити і будемо грати практично одним складом. А як вийде, ми будемо дивитися вже потім. Немає тої зіграності у пари центральних захисників. Відкритий футбол у нас вийшов тільки з «Ворсклою». Сьогодні такий футбол я не хотів бачити, бо знав, проти кого граємо. В кінці матчу могли зрівняти, це було не очікувано для «Шахтаря».

- Чому Гітченко не потрапив до основи?

- Гітченко добре розуміє мої вимоги та вимоги клубу. Я сподіваюся, що він зможе перебудуватися і стати тим Гітченком, якого я хочу бачити.

- Момент Запорожана, напевно, буде снитися вам і всім вашим футболістам?

- Так, безумовно. Я говорив, що потрібно грати до кінця. 1:0 - це ще не перемога. На останніх хвилинах ми були більш наглими по-спортивному і створили два хороші моменти. Потрібно було лише забивати.

- «Шахтар» мав на відновлення сил на один день більше. Можливо, якраз цього не вистачило, щоб організувати останній штурм на ворота «гірників»?

- За десять хвилин до кінця матчу я кричав футболістам, щоб вони вище зустрічали, але у роздягальні хлопці говорили, що сил вже не було. Але тим не менш, останні 5-3 хвилини ми додали. Це говорить про те, що є характер у команди. Сподіваюся, у майбутньому ми будемо грати ще агресивніше.

- Дуже складний календар у «Олександрії». Зіграли з «Динамо», «Шахтарем», «Ворсклою».

- Так, це топ-команди чемпіонату України. Залишилось зіграти ще із «Зорею», але я б не відкидав інші колективи. Тому що чемпіонат зараз більш рівний. Після одного дня вихідного будемо готуватися до «Зорі», - сказав Шаран у коментарі телеканалу «Футбол 1».