«Волинь» без трансферів до весни 2017 року

Футбол України 11 Серпня, 14:57 353
«Волинь» без трансферів до весни 2017 року
«Волині» дозволять офіційно оформляти трансфери і реєструвати нових футболістів тільки навесні наступного року.

Схоже, епопея з трансферним забороною «Волині» підходить до свого кінця. За інформацією видання sportarena.com з джерел у ФФУ, «хрестоносцям» заборонено заявляти нових гравців до 3 березня 2017 року - саме таку відповідь отримав ФК від ФФУ на своє прохання про зміну рішення у справі Рамона Лопеса.

Таким чином, заборона «Волині» на реєстрацію трансферів протягом двох заявочних періодів залишається в силі. Перший період закінчується 31 серпня 2016 року, а другий - в кінці лютого (або перших числах березня) 2017 року. В результаті Віталій Кварцяний може розраховувати дозаявити новачків тільки в березні наступного року, якщо ті будуть вільними агентами (здійснити повноцінний трансфер «з клубу в клуб» Волинь зможе тільки влітку 2017 року).

Нагадаємо, що трансферна заборона стосується не тільки першої команди «Волині», але і її юнацько-молодіжних колективів - від «дубля» від юнацьких команд ДЮФЛ.

У заявці «Волині» на сьогоднішній день - 57 футболістів. Але з цього списку треба викреслити захисника Олега Гуменюка, хавбека Андрія Богданова і нападника Дмитра Козьбана, які були вигнані Кварцяним і вже забрали документи з клубу. Також варто відзначити, що 27 футболістів в заявці «Волині» мають вік 16-18 років.

Крім цього, стало відомо, що більшість бажаних новачків, яких тренери планували заграти за основний склад вже зараз, вже відбули з Луцька. Це стосується грузинського захисника Георгія Гвелесіані, півзахисника Ігоря Харатіна, а також українських нападників Артема Довбика і Артема Фаворова. Раніше лучан покинув також захисники Володимир Адамюк і Євген Зубейко, а також півзахисник Іван Бобко, які теж були на перегляді у «Волині».