Франков - Кварцяному: «ФІФА - це не якась місцева контора, де треба підмазувати»

Футбол України 11 Серпня, 20:00 723
Франков - Кварцяному: «ФІФА - це не якась місцева контора, де треба підмазувати»
Головний редактор журналу «Футбол» і член виконкому ФФУ Артем Франков прокоментував слова Віталія Кварцяного з гострою критикою ФІФА.

«Щодо безперервних виступів Віталія Володимировича Кварцяного. Із завзятістю, гідною кращого застосування, він довбає в одну і ту ж точку - ми все заплатили, поверніть нам право заявляти футболістів! ФФУ не хоче підсобити «Волині», не любить її!

Неймовірними зусиллями вдалося пояснити, що трансферне вікно (а точніше, вікна) за борги закрила зовсім не зловмисна ФФУ, проплачена ворогами «Волині», а цілком незалежна і недосяжна ФІФА. Після цього в хід пішла наступна тема - мовляв, в цих «цюріхах» затягують, а ФФУ нічого не робить, щоб допомогти своєму клубу».

«Шановний Віталію Володимировичу! Шановна стурбована громадськість! ФІФА - це не якась місцева контора, де потрібно підмазувати, щоб прискорити проходження документів. Тут стрибками навколо офісу і нервовими скрикуваннями можна тільки нашкодити справі - ви ж зацікавлені в позитивному результаті розгляду апеляції, вірно? Більш того, мова йде про контрольно-дисциплінарні інстанції, які за визначенням є незалежними організаціями, і будь-яке втручання в їхню роботу (те, що у нас розуміється як «прискорення»; ага, тільки перебудови, гласності і плюралізму не вистачає!) загрожує дуже нехорошими речами. Не може, не має права і не буде ФФУ вмішуватися в роботу ФІФА і його комітетів - є процедура, є закон, згідно з яким такі справи розглядаються! Так що нічого вкотре валити все з хворої голови на здорову і звинувачувати казна в чому».

«Навздогін. А в «Волині» дійсно вважають, що можна не платити, не платити, обвішатися офіційними претензіями і вердиктами, а потім - раз, віддати всім гроші, і нічого, вже не винен і не винуватий?! Вам не здається, що це як мінімум наївно?..

Втім, це нітрохи не заважає мені щиро побажати «Волині» того, щоб ФІФА дозволила їй підписувати нових футболістів, луцький клуб став сильнішим і конкурентнішим, а боротьба в УПЛ завдяки цьому заграла новими фарбами. Ось тільки громи і блискавки метайте в правильному напрямку - правда, тоді одяг може спалахнути», - написав Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.