Провідні журналісти - про зустріч із Андрієм Шевченком

Збірна України 12 Серпня, 16:16 571
Провідні журналісти - про зустріч із Андрієм Шевченком
Спортивні журналісти обурені рішенням Андрія Шевченка провести сьогодні ввечері закриту зустріч із пресою, на яку запрошено вузьке коло їх колег.

Артем Франков (головний редактор журналу «Футбол»):

«Цікаво, хто обізвав це прес-конференцією. Наскільки я знаю, Шевченко захотів побачитися з кількома журналістами, з якими він особисто знайомий. Абсолютно не виключаю, що не ми його, а він нас буде питати.

Схожу, потім буду якось ставитися».

Костянтин Андріюк (журналіст каналів «1+1» і «2+2»):

«Розумно! Логічно! Прогнозовано!

Готуються люди, після того як новоспечений головний тренер збірної України з футболу обіс... тьху - обділив увагою українські ЗМІ, після першої прес-конференції з нагоди його призначення.

Бо не за горами матч проти збірної Ісландії, а там вже прес-конференцію виключно з догідливих журналістів не складеш. А так, треба попрацювати з провідними ЗМІ, з редакторами, керівниками їхніми, пояснити політику партії.

Дивися і питань гострих не буде надалі, ніхто про неповагу з зали не кричатиме. Просто всі будуть гучно аплодувати і примовляти: «Дякуємо товаришові тренерові за наше щасливе футбольне сьогодення!»

Ласкаво просимо, в футбольний СРСР! Часи темників настали!»

Андрій Шахов (заступник головного редактора журналу «Футбол»):

«Це якась маячня! Навіть якщо покличуть, моєї ноги там не буде. Не можу зрозуміти, навіщо з самого початку налаштовувати пресу проти себе?».

Євген Гресь (оглядач газети «Команда» та експерт каналів «Футбол 1/2»):

«Після першої прес-конференції Андрій Шевченко залишив емоції при собі, але тепер точно можу сказати, що постараюся зробити все можливе, щоб у мене не виходило ходити на такі заходи. У мене, в принципі, і не виходить.

Якщо серйозно, то ми живемо в такому суспільстві, де цехової солідарності не може бути в принципі. Ось це найприкріше. В Італії вона є, тому там ЗМІ поважають, а у нас роблять крайніми».

Вадим Скічко (журналіст програми «Профутбол»):

«Наступний крок - закриті матчі з закритими результатами. Агов, шанувальники Шевченка, як вам європейський підхід?!»

Олександр Золотогорський (коментатор каналу «2+2»):

«Чому б ні? :) Давайте закритий матч з Ісландією зіграємо. І нафантазуємо будь-який результат :)»

Олександр Ушаков (журналіст сайту 1927.kiev.ua):

«Наскільки знаю, Шева особисто підбирав тих, з ким сьогодні буде пити чай ввечері. І таких людей набралося трохи більше 10.

Здавалося б, людина з 99-го року жила і живе в Європі, грала під керівництвом багатьох великих тренерів, які спокійно говорили з пресою, не боялися спілкування.

Боже, навіщо?! Навіщо з самого старту сваритися і викликати нерозуміння/обурення журналістів? Кому це треба? Де далекоглядність?

І це ще сбУ не зіграла під його керівництвом жодного матчу. А якщо буде провал, що, на превеликий жаль, швидше за все, і станеться, віддуватися прийде Рауль? Або знову ми - журналісти - будемо винні?

Питань багато, відповідей немає...

Розвиток українського футболу, ага».