Ліга Парі-Матч. 4-й тур. Анонс суботи

Футбол України 13 Серпня, 09:04 560
 Ліга Парі-Матч. 4-й тур. Анонс суботи
У Дніпрі та Олександрії 13 серпня зійдуться між собою представники першої шістки за підсумками минулого сезону.

«Волинь» – «Зірка»

17:00. Луцьк, стадіон «Авангард»
Арбітр – Юрій Можаровський (Львів)
Дискваліфікований: Артем Шабанов («Волинь»)
Телетрансляція: «2+2»

Випробування буде з числа найсерйозніших для обох суперників, але по-різному. Зіграна «Зірка» зіштовхнулась з проблемою виходу на новий рівень, який поки що ставить перед кропивниччанами більше запитань, ніж дає відповідей. Цілісною гра команди Сергія Лавриненка не виглядає, адже після нереалізованої переваги тиждень тому проти «Олімпіка» у першому таймі з колективом стався суцільний провал після перерви. Тим не менше, гра у дебютантів проглядається і, цілком можливо, зараз вони відправляються до Луцька за першою перемогою. Справа у тому, що «Волинь» і раніше мала у складі не надто багато досвідчених виконавців, а тепер після розірвання угоди з Олегом Гуменюком та Андрієм Богдановим та ушкоджень в Анатолія Діденка та Віктора Хомченка, які ставлять участь у наступній грі практично неможливою, виглядатиме значно молодшою, що може стати вирішальним чинником у результаті матчу. До речі, у короткій історії стосунків суперники раніше продемонстрували надзвичайну відданість своїм полям, адже вдома досі очок не втрачали.

Статистика матчів між суперниками:
Всього – чотири: +2 =0 -2; у голах – 4:3
На своєму полі – два: +2 =0 -0; у голах – 4:1
Останні зустрічі у Прем’єр-лізі: 2003/04 – 3:1 (вдома) та 0:1 (у гостях)

«Дніпро» – «Ворскла»
19:30. Дніпро, стадіон «Дніпро-Арена»
Арбітр – Євген Арановський (Київ)
Телетрансляція: «2+2»

Протистояння цих опонентів завжди очікувалось з нетерпінням. Зараз ситуація у розстановці сил перед початком сезону змінилась, а інтерес залишився. «Ворскла» потрапила у смугу непереконливої гри, яка стала наслідком вибуття з Ліги Європи УЄФА, а, можливо, навіть і її першопричиною. На «Дніпро», який мав зустріч проти «Динамо», поки що було приємно дивитись і, як наслідок, рівні показники з полтавчанами. Дворазова перевага за кількістю історичних перемог на сьогодні однозначно є неактуальною. Особливо вражають 5 попередніх зустрічей супротивників у Дніпрі, де господарі саме стільки не перемагають. Можливо, Дмитру Михайленку вдасться перервати сумні традиції його іменитих попередників. Особливим може стати матч для Младена Бартуловіча та Олександра Кобахідзе, які свого часу не змогли затриматись у «Дніпрі». У протилежному напрямку переїхав Сергій Кравченко, проте його перехід трапився вже дуже давно.

Статистика матчів між суперниками:
Всього – сорок: +18 =13 -9; у голах – 51:38
На своєму полі – двадцять: +11 =6 -3; у голах – 29:18
Останні три сезони у Прем’єр-лізі: 2013/14 – 2:2 (вдома) та 4:1 (у гостях); 2014/15 – 1:1 та 3:1; 2015/16 – 0:2 та 1:1

«Олександрія» – «Зоря»
19:30. Олександрія, стадіон КСК «Ніка»
Арбітр – Сергій Бойко (Київська область)
Телетрансляція: «Футбол2»

Можна погодитись з Юрієм Вернидубом, що «Олександрія» для його команди неабиякий подразник. Можливо, навіть і індикатор готовності на те, щоб закріпитись у першій трійці команд. Справа у тому, що попередній сезон підопічні Володимира Шарана у статус дебютантів диктували свої умови в обох іграх. Мабуть, після цього наступна поїздка «Зорі» буде особливо принциповою. Луганці стартували напрочуд упевнено, причому за грою навіть краще, ніж за показниками. Він міг би бути абсолютним, аби не прикрий зароблений пенальті на останніх хвилинах у власні ворота від «Зірки». Господарі ж, загартовані вже трьома поспіль українськими учасниками єврокубків, не рахуючи двох поєдинків з «Хайдуком», навряд чи боятимуться приїзду чергового сильного опонента. Позитивний результат для них відкриває непогані турнірні перспективи, адже попереду значно сприятливіший календар, ніж він був на старті.

Статистика матчів між суперниками:
Всього – чотири: +2 =1 -1; у голах – 4:3
На своєму полі – два: +2 =0 -0; у голах – 3:0
Останні три сезони у Прем’єр-лізі: 2013/14 – не зустрічались; 2014/15 – не зустрічались; 2015/16 – 2:0 (вдома) та 1:1 (у гостях)

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!