Динамо Київ 14 Серпня, 12:53 649
Тренер «Шахтаря» U-19: «Ми поступилися «Динамо» в єдиноборствах, ігровій злості, бажанні» | 19-27
Наставник юнацької команди донецького «Шахтаря» Сергій Попов прокоментував поразку своїх підопічних від київського «Динамо» (1:3) у 2-му турі юнацького чемпіонату України.
«Складно пояснити провал, який був у нас в першому таймі. Наші футболісти поступилися в найголовнішому - в єдиноборствах, ігровій злості, в бажанні. Від помилок на полі ніхто не застрахований, але ми не можемо собі дозволити діяти так, як в першій половині: програвали боротьбу, боялися зробити помилку при передачі. Суперник відчув це і вичавив із ситуації максимум. У перерві ми постаралися заспокоїти хлопців, сказали їм, що треба боротися до кінця і показати свій характер, що якщо надягнули футболку «Шахтаря», то повинні битися, не поступатися в жодному єдиноборстві. У другому таймі команда продемонструвала більш організований футбол. Відіграли один м'яч, створили ще моменти, але забити більше, на жаль, не вдалося. З будь-якої поразки треба робити правильні висновки і рухатися далі. Сподіваюся, в наступному матчі ми побачимо зовсім іншу гру», - цитує Попова офіційний сайт «Шахтаря».