Дмитро Хльобас: «Коли забиваю, радію за команду, а не за себе»

Футбол України 16 Серпня, 22:15 559
Дмитро Хльобас: «Коли забиваю, радію за команду, а не за себе»
Нападник «Ворскли» Дмитро Хльобас розповів про відновлення після матчу з «Дніпром» і про майбутній поєдинок зі «Сталлю» в рамках УПЛ.

- Встигли поновити баланс моральних та фізичних сил за два дні, що давалися на відпочинок?

- Так, ці два дні – ковток повітря для нас. Відновилися, перезавантажилися, й далі працюватимемо, певен, з подвоєною енергією.

- Тренування в той період, коли графік команди був перенасичений офіційними зустрічами, був дещо спрощеним. Зараз повертаєтеся до звичних півторагодинних занять один-два рази на день?

- Три тижні ми були під постійними навантаженнями. Через два дні на третій потрібно було виходити на поле. Зараз, ясна річ, тривалість тренувань зросте, більшими будуть і навантаження. Переконаний, тренери не дадуть нам спуску, доки не покращимо малюнок гри, та й з результатами негайно щось потрібно робити. Будемо старатися вийти на свій звичний рівень найближчим часом.

- Мабуть, відчути гол для нападника це важливо, як ковток свіжого повітря?

- А як інакше! Але можу сказати, коли забиваю, то завжди радію за всю команду, а не за себе особисто. Ми завоювали один бал в Дніпрі. Вважаю, мали нагоду й перемогу вирвати. Нормально, як для виїзного матчу з добре організованою командою. Що ж до мене, буду багато працювати над тим, аби поліпшувати реалізацію гольових епізодів.

- У грі 4-го туру наступний суперник «Ворскли», команда з Кам’янського трішки не дотягнулася до нічиєї з київським «Динамо». Яке враження вони справляють?

- «Сталь» - міцна, бойова команда. Ні в якому разі не може бути недооцінки суперника з нашого боку. Ми до всіх ставимося з повагою та не розділяємо опонентів на лідерів і аутсайдерів. У Прем’єр-лізі будь-хто може дати бій навіть найсильнішій команді. Вдома будемо грати лише на перемогу, а ще спробуємо порадувати тих, хто прийде на стадіон, змістовним футболом. Тож до зустрічі на матчі зі «Сталлю»!