Микола Васильков: «Ніякі преміальні за натуралізацію тренерський штаб нікому не виплачує»

Динамо Київ 18 Серпня, 07:04 831
Микола Васильков: «Ніякі преміальні за натуралізацію тренерський штаб нікому не виплачує» Фото: football-ukraine.com
Прес-аташе національної збірної України Микола Васильков в коментарі 1927.kiev.ua розповів про натуралізацію Тайсона, на кого розраховує Шевченко, та про те, які преміальні будуть виплачені бразильцеві за позитивну відповідь у питанні прийняття українського громадянства.

- Питання натуралізації - це питання індивідуальної відповідальності гравця. Адже передусім він ухвалює для себе рішення стати громадянином України, а це значно важливіше за футбол. Це суспільна відповідальність, усвідомлення українських цінностей.

- У ЗМІ з’явилась інформація, що Тайсона викликали до збірної Бразилії. Це може змінити плани Андрія Шевченка?

- Тренерський штаб збірної України не займається питанням натуралізації. Якщо футболіст отримав українське громадянство і він не заграний за інші національні команди, тоді він автоматично потрапляє у сферу інтересів збірної України. Проте гарантій виступів за неї він ніяких не отримає, викликатимуться на збори найкращі на дану мить гравці з українським паспортом.

- У скільки обійдеться натуралізація? Якісь преміальні обговорювались за позитивну відповідь з боку Тайсона?

- Преміальні за натуралізацію тренерський штаб ніякі нікому не виплачує.

- Кого ще планує головний тренер натуралізувати? Чи є якийсь список?

- У планах головного тренера на даному етапі запрошення гравців на збір національної команди перед матчем України проти Ісландії. Тайсон у цей перелік гравців не входить, адже він не українець.

- Ваше відношення до натуралізації як журналіста, а не прес-аташе головного тренера?

- Моє особисте ставлення до натуралізації як уболівальника та журналіста позитивне, я дуже радий, що свого часу Віктор Леоненко змінив громадянство і провів чудові роки у збірній України.

Розмовляв Олександр Ушаков