Ігор Лінник: «Сидорчук тягне з себе жили, але цього недостатньо»

Динамо Київ 22 Серпня, 13:53 742
Ігор Лінник: «Сидорчук тягне з себе жили, але цього недостатньо»
Відомий журналіст незадоволений грою хавбека «Динамо» Сергія Сидорчука в останніх матчах.
«У двох останніх турах - проти «Сталі» і «Волині» - Сидорчук йшов із поля за рахунку 0:1 на користь суперників «Динамо»...

Зрозуміло, що програвав не тільки він. Але він - центральний, не опорний хав. У київському, на секундочку, «Динамо»! Можливо, у нього відсоток відборів-перешкод 99%, але в сучасному футболі цього недостатньо! Він просто зобов'язаний щось ще і створювати, грати вперед хоча б із ККД 60-70%. А цього, на жаль, немає!

Хто пам'ятає, в середині 1990-х в київському «Динамо» був такий трудяга Діма Михайленко. Теж дуже старався, тренери його хвалили, бачили його віддачу на тренуваннях, але в Києві у нього не вийшло. Ось і Сергію Сидорчуку теж хтось повинен допомогти. Трудяга-хлопець, намагається, тягне з себе жили. Першим повернувся з відпустки - чи можна до такого хлопця не відчувати симпатію? Але мені, зізнаюся, цього недостатньо!

Я в нього не те щоб зовсім вже не вірю. Але третина шляху Діми Михайленка - чудового гравця і, як з'ясувалося, дуже здібного тренера - Сергій вже пройшов. Як для мене.

Соррі, що ось так в лоб.

І головне. Такі самі питання не тільки до нього одного! Але це так, про всяк випадок», - написав Лінник на своїй сторінці у Facebook.