«Наступна станція – «Манчестер Юнайтед»!

Динамо Київ 24 Серпня, 14:59 729
«Наступна станція – «Манчестер Юнайтед»!
Фани «Байєра» та збірної Австрії — про трансфер Александара Драговича в стан «левів».

Як і очікувалось, фани з радістю вітатимуть Драговича в «Байєрі». Більшість вболівальників відзначають, що «Байєр» є хорошим варіантом для Александара, щоб показати себе в одній з найсильніших футбольних ліг світу та перейти до топ-клубу. Хоча є й скептики, котрі вважають перехід невдалим і відзначають, що закріпитися в основі леверкузенців буде непросто...


La Grande Inter

Зовсім юним грав в «Аустрії», після 20 років перейшов в «Базель», потім в «Динамо» і в найкращому віці став гравцем «Байєра». Думаю, в 28 років він перейде в «Манчестер Юнайтед». «Байєр» - хороший варіант для нього зараз. Якщо старанно працюватиме, то через два-три роки стане гравцем МЮ, «Челсі» чи якогось іншого топ-клубу.

Just Me

Вітаю з трансфером, але тримаю пальці схрещеними, бо закріпитися в основі «Байєра» буде непросто.

pUuu

18 мільйонів євро – надто велика сума за Драговича.

Ausgeflippter Lodenfreak

Не розумію, чому тут пишуть, що «Байєр» не рівень для Драговича. В сезоні 2015/16 він ввійшов у трійку найкращих клубів Ліги Європи.

Super Sharp Shooter

Він набрався досвіду в Україні, здобувши там чемпіонство, кубок та суперкубок і лише тепер перейшов у «Байєр», бо «зеленим» він тут не був би потрібен.

Enok Kamuanga

Тепер ми візьмемо чемпіонство!

enter nerdy name here

Дуже цікаво читати тут по кілька разів про «перевалочний пункт». Драговичу – 25 років, а він ще не зіграв жодної гри в топ-чемпіонаті. Для початку він має показати хорошу гру в «Байєрі», перш ніж фантазувати про «Манчестер Юнайтед», «Челсі» чи «Баварію».

Internationaler Player

В 22-23 роки це міг би бути «перевалочний пункт». А зараз йому грати навіть до 27 років за клуб-середняк, такий, якими є «Байєр» та «Динамо», немає сенсу. Будь-який інший клуб АПЛ був би кращим варіантом, ніж цей.

В Леверкузені він не боротиметься за жоден із трофеїв на міжнародній арені. Маючи лише матчі в Бундеслізі, буде непросто «засвітитися» для трансферу в топ-клуб.


MSchalko

Це хороший трансфер для Драговича. В «Байєрі» він зможе показати, на що справді зданий. Цей перехід трішки опустив нас з хмар, на які нас занесли ЗМІ, називаючи топ-команди, як можливі варіанти для Александара.

Iestat

Це був прогнозований перехід. Бажаю Драго потужного сезону. Наступна станція – «Манчестер Юнайтед»!

Derek Wyoming

З «Байєром» мене ніколи нічого не пов’язувало, а за останні кілька днів я став великим прихильником цієї команди. Таке може бути тільки у футболі.

Jetztredich

Сподіваюся, що для Драговича це лише проміжна станція. Хоча «Байєр» - теж хороший вибір.

Я хотів би бачити його в АПЛ. Напевно, він сам цього хотів найбільше.

Якось в інтерв’ю він відзначав, що український чемпіонат – хороший трамплін для трансферу в команди англійського чемпіонату.

Karl-Heinz Rumgefigge

Час покаже, на скільки вдалий цей трансфер. Як би там не було, Бундесліга «відділяє пшеницю від полови». Думаю, найближчим часом Драгович кристалізується в чудового захисника. Тим паче, Топрак йде в «Арсенал».

Підготував Микола Тимощук