Валерій Федорчук: «Коли побачив «Бенфіку» та «Наполі», захотів до них»

Динамо Київ 25 Серпня, 21:48 584
Валерій Федорчук: «Коли побачив «Бенфіку» та «Наполі», захотів до них»
Півзахисник «Динамо» поділився враженнями від жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів.

- Підібралася рівна група, когось виділяти в ній я б не став. У кожної команди свій стиль гри, але грати можна з усіма. Якщо ж порівнювати нашу групу з іншими квартетами, то у нас вона вийшла більш-менш рівною. Повторюся: грати можна з усіма, і немає необхідності ділити команди за якимось статусом.

- Це добре чи погано, що немає явного фаворита?

- Незалежно від результату жеребкування, нам би довелося грати з будь-якою командою, будь то «Барселона» або ж «Реал». І грати нам довелося б тільки на перемогу. Тому і з такими суперниками нам легше не буде. Це однозначно. З «Бенфікою», «Наполі» і «Бешикташем» нам все одно доведеться викладатися по максимуму, щоб набирати очки.

- До жеребкування у вас були «небажані» суперники?

- Там і в першій, і в другій корзинах вистачало хороших команд. Особисто я намагався не акцентувати конкретну увагу на якихось можливих суперниках по групі. Мабуть, намагався ставитися так тому, що було ясно - грати доведеться з будь-якою командою, яку нам вибере жереб.

- А з кимось хотілося зустрітися?

- Я коли побачив, що в групі В «Наполі» потрапив до «Бенфіки», то відразу ж захотів саме в цю групу.

- Що, на ваш погляд, має допомогти «Динамо» в боротьбі за путівку в плей-офф Ліги чемпіонів?

- На такому рівні найголовніше, виходячи на футбольне поле, - робити максимум, що вмієш, налаштовуватися на позамежну боротьбу і віддавати їй всі свої сили. Суперники у нас із розряду тих, з ким можна грати і можна домагатися позитивних для себе результатів, - цитує Федорчука Sport Arena.