Олександр Караваєв: «Хотілося б продовжувати суперечку з «Динамо» та «Шахтарем»»

Футбол України 26 Серпня, 11:59 754
Олександр Караваєв: «Хотілося б продовжувати суперечку з «Динамо» та «Шахтарем»»
Півзахисник «Зорі» напередодні виїзної зустрічі своєї команди з «Дніпром» поділився очікуваннями від матчу та сезону в цілому.
«Будемо виходити, як завжди. Супернику очки дуже потрібні — регламент примушує всіх прагнути потрапити до першої шістки. Дніпряни оновили склад, і цей склад на нас налаштовуватиметься особливо — як на одного з лідерів. Молодь захоче перевірити себе на нашому фоні.

Звичайно, за прізвищами це не та команда, яка грала у фіналі Ліги Європи. Але це завжди був амбітний клуб. Новий тренер Дмитро Михайленко раніше працював з цими футболістами і, поза сумнівами, схоче далі прогресувати і зуміє знайти потрібні слова і мотивацію для них.

Пам'ятаємо їхній фініш. Звичайно, ми самі винуваті, що втратили бронзові медалі. Але і дніпрян варто похвалити. Проте зараз це вже буде інша історія.

Хотілося б продовжувати суперечку з «Динамо» та «Шахтарем». До того ж, попереду особисті матчі з ними. Гадаю, тоді багато що з'ясується. У наших визнаних грандів максимальні завдання ставляться завжди. Ми тільки два роки як наблизились до подібних висот. Досвіду нам ще не завжди вистачає. Будемо брати бажанням», - наводить слова Караваєва офіційний сайт ПЛ.

Нагадаємо, матч «Зоря» - «Дніпро» відбудеться сьогодні, 26 серпня. Початок - о 19:00.