Артем Франков: «Боятися потрібно було не «Шахтаря», а того, що відбувається в «Динамо» і з «Динамо»

Динамо Київ 27 Серпня, 22:47 496
Артем Франков: «Боятися потрібно було не «Шахтаря», а того, що відбувається в «Динамо» і з «Динамо»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков висловив свою думку про поразку «Динамо» від «Ворскли» (0:2).
«Десь у середині поточних справ я ляпнув - мовляв, боюся, «Шахтаря», бо класно грають, поставлено і видовищно. Потім «Шахтар» вилетів від «Янг Бойз» і фраза стала звучати анекдотично - мовляв, де всі ці ваші експерти. А боятися потрібно було - тільки не «Шахтаря», а того, що відбувається в «Динамо» і «Динамо».
Закономірний результат - як мінімум по матчу. До цього йшло. Як трубу рве - спочатку з'являється свищик, тоненька цівка води, можна навіть встигнути з хомутиком...Потім - о-па, і вже тільки перекривати воду. Можна подумати, в попередніх матчах спостерігалася якась гра в стилі «все було добре, і раптом така трагедія»! Просто на цей раз і відігратися не вийшло, і взагалі нічого ... Чекаю закликів «Коломойця в збірну».
От тільки чи вистачить шукати виправдання. Або потрібно визнати, що в команді відбувається щось футбольне, але не дуже пов'язане з тактичними схемами і фізичним станом, або ще чесніше сказати - не ваше діло! І це наша проблема, як ми будемо виглядати в збірній і як - у Лізі чемпіонів!
Втім, дочекаємося, що скаже Ребров. Невже про невезіння і нереалізації хмари моментів? А я б послухав про ставлення гравців до справи, про мотивацію, про майстерність, про селекцію, про те, де знаходяться наші надії на чудове перетворення! Так всі б послухали. «Ворскла», зауважимо відразу, аж ніяк не сама не своя...
Туга за Теодорчиком з кожним туром все сильніше», - написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.