Федецького розкритикували за провалений старт в бундеслізі

Футбол України 28 Серпня, 15:23 543
Федецького розкритикували за провалений старт в бундеслізі | 19-27
На футболіста збірної України повісили всіх собак за поразку від «Кельна».

Футболіст збірної України Артем Федецький провів свій перший матч у німецькій бундеслізі. У рамках стартового туру «Дармштадт» зазнав поразки від «Кельна» з рахунком 0:2.

Федецький вийшов у стартовому складі, але на 56-й хвилині сів на лаву запасних. Після матчу німецькі ЗМІ назвали українського легіонера найбільшим невдахою поєдинку. Мюнхенське видання «Spox» поставило українцю найнижчу оцінку серед усіх гравців - 5,5.

«Він повністю провалив своє завдання на правому фланзі оборони, - ідеться у статті видання. - Хектор і Біттенкур у цій зоні прогулювалися з усім комфортом. Не виходило у Федецького закривати дири в центрі захисту. Не було в нього взаєморозуміння з партнерами. Відзначився він невдалим рекошетом під час першої гольової атаки «Кельна». Тренер Норберт Маєр все зрозумів, і поки команди ховалися від грози у роздягальні, замінив цього оборонця».

Додамо, що у футболці «Дармштадта» дебютував ще один наш легіонер Денис Олійник. Його кинули в бій лише на 85-й хвилині.