Олександр Зінченко: «Нам потрібно повернути віру вболівальників»

Збірна України 29 Серпня, 22:24 465
Олександр Зінченко: «Нам потрібно повернути віру вболівальників»
Молодий гравець збірної України поділився своїми очікуваннями перед матчем з Ісландією.

- Ви вже спілкувалися з головним тренером?

- Ми тільки сьогодні зібралися всім колективом, було теоретичне заняття, добре поспілкувалися, почули основні правила дисципліни.

- Що думаєте про збірну Ісландії?

- З ними, звичайно, буде цікава та захоплююча гра. Шкода, звичайно, що вона буде при порожніх трибунах. Нас чекає дуже відповідальна гра, до якої потрібно підійти з повною концентрацією. Потрібно повернути віру вболівальників у нас, тому що ми дійсно провалили Євро-2016, але хочеться його забути і починати все з чистого аркуша.

- Що б ви відзначили у цій команді?

- Кидається в очі їхній згуртований колектив, вони бійці, б'ються на кожній ділянці поля.

- Букмекери вважають Україну фаворитом. Це якось впливатиме на гру збірної?

- Я ніколи не звертав на це увагу. Поле рівне, м'яч круглий. Євро показало, що команда, яка не вважається фаворитом, може пройти будь-якого суперника. Тим більше, зараз такий футбол, що є швидкості і, якщо підібрати потрібну тактику, то можна обіграти будь-якого суперника.

- Сьогодні на відкрите тренування прийшло багато вболівальників. Як вам таке ноу-хау?

- Насправді, я не очікував, що буде так багато людей. Хочеться не підвести їх і довести, що вони прийшли сюди не просто так, потішити їх своєю грою. Хочеться ближче спілкуватися з уболівальниками, я з радістю поспілкуюся з кожним із присутніх тут, якщо у них буде таке бажання.