Ігор Циганик: «У «Динамо» немає мотивації виграти чемпіонат України»

Динамо Київ 30 Серпня, 16:10 679
Ігор Циганик: «У «Динамо» немає мотивації виграти чемпіонат України»
Ведучий програми «ПроФутбол» Ігор Циганик «пройшовся» по футболістам київського «Динамо» за невдачу в поєдинку 6-го туру чемпіонату України з полтавською «Ворсклою» (0:2).
«Мені не дуже сподобалося післяматчеве інтерв'ю Сергія Реброва про те, що «Динамо» ніким не посилилось, підписавши тільки двох вільних агентів. Мовляв, це і є відповідь на всі питання.

Але це не може бути відповіддю на всі питання, тому що насправді у нас зараз така ситуація. В Україні зараз ніхто не може собі дозволити купувати дорогих футболістів. У нас що, «Дніпро» купив собі дорогих футболістів? Або, може, «Шахтар»? Ми зараз виходимо з тієї ситуації, яка є в країні. Безумовно, всі посилюються, як можуть і шукають свої певні компроміси. При цьому у мене є питання - а де ж Дерліс Гонсалес? Він уже рік в Україні, вже рік адаптується. Чомусь ніхто не ставить таких питань.

Так, Ярмоленко зараз нервує. І особисто мені не сподобалися емоції футболістів «Динамо» в матчі з «Ворсклою». Поясню чому: три сезони тому, коли «Динамо» хотіло виграти чемпіонат, у них все було направлено на цю мету. А тепер вони двічі стали чемпіонами і у них мотивації немає. І наслідок нинішніх емоцій - це те, що гравці «Динамо» більше не можуть сфокусувати свої емоції на те, щоб виграти матч, а просто витрачають їх. У мене склалося враження, що у «Динамо» немає мотивації виграти чемпіонат. У футболістів. У тренера вона є, адже видно, як він переживає. А у футболістів мотивації немає, їм потрібно сконцентруватися і в кожному матчі доводити, що вони - чемпіони України», - цитує Циганика f-arena.com.