Талісман для збірної України від воїнів АТО

Збірна України 31 Серпня, 10:05 649
Талісман для збірної України від воїнів АТО
Головний тренер та гравці збірної України отримали теплу чоловічу підтримку від вояків, що захищають нашу державу від посягань ворога.

Повертаючись після виконаної спецоперації у зоні АТО, на збір до національної команди завітали наші бійці. Хлопці якраз приїхали із передмістя Донецька Мар’їнки, де вони охороняли лінію розмежування з територією, окупованою терористичними військами.

Полковник Західного Регіонального управління Державної Прикордонної Служби України Валерій Данилевич передав футболістам вітання з лінії фронту разом із синьо-жовтим національним стягом, який ще вчора майорів на передовій. На цьому прапорі – слова підтримки та підписи вояків. Також прикордонники привезли до табору національної команди зруб дерева, з якого збудовано бліндаж на блок-посту, що розташований на так званій «нулівці» - українському плацдармі перед позиціями терористів. На зрубі бійці виклали Тризуб зі 127 гільз з набоїв, які були застосовані проти диверсійно-розвідувальних груп ворога.

- Українські вояки вітають і підтримують нашу футбольну збірну, передаючи ці національні обереги. Хай вони будуть Вашими талісманами у футбольних боях за нашу Батьківщину. Хай буде успішним ваш турнірний шлях, наприкінці якого бажаємо вам здобути загальну турнірну перемогу, - зазначив полковник Данилевич.

Ці слова доповнили й решта присутніх бійців:

- Часом необхідно зробити крок назад, щоби виграти головну битву. Хлопці з «нуля» просили передати, що вони не підведуть, захищаючи нашу країну: аби ви могли спокійно грати у футбол, захищаючи інтереси України. Адже на своєму спортивному фронті ви теж «воюєте». Тепер у вас розпочинається черговий етап змагань на чолі з новим наставником. Ми віримо, що Андрій Миколайович приведе вас до бажаної звитяги. Ми знаємо, що він є патріотом з великої літери, а ви його не підведете. Бо тренер у спорті прирівнюється до командувача у війську. Слава Україні!

Гравці збірної з вдячністю прийняли слова підтримки та обереги й запросили вояків на майбутні матчі кваліфікаційного циклу чемпіонату світу.