Соболь розповів, чому обрав «Шахтар», а не «Динамо»

Динамо Київ 2 Вересня, 18:22 832
Соболь розповів, чому обрав «Шахтар», а не «Динамо»
Дебютант збірної України Едуард Соболь свого часу міг опинитися у київському «Динамо».

«Так, це було, коли я йшов із Запоріжжя (взимку 2013 року. - Прим. ред.). На мого агента вийшли представники двох наших грандів, і мені довелося робити серйозний вибір. Здійснював я його сам, без сімейних рад і консультацій з агентом. Можливо, сам стиль гри гірників виявився мені ближче, а може бути, позначилося те, що саме в той час з'явилася інформація про можливий від'їзд з Донецька Развана Раца. Я, звичайно, розумів, що відразу в основу мене ніхто не поставить, але відчував, що якісь шанси є», - цитує Соболя «Спорт-Экспресс в Украине».

«Як дізнався про виклик до національної збірної? Спочатку я готувався до поїздки в табір молодіжної команди. Подзвонив адміністратору, щоб дізнатися, коли нас збирають і раптом почув, що, швидше за все, поїду в першу збірну. А вже на передматчевому тренуванні, напередодні матчу з «Дніпром», хлопці привітали мене в роздягальні з першим викликом у національну команду. Несподіваний, але дуже приємний момент.

У нас зараз багато командної теорії. Андрій Миколайович (Шевченко. - Прим. ред.) пояснює, що хоче бачити від гравців на полі, але, звичайно, підказує кожному в тренувальному процесі.

Моя найголовніша задача, щоб перший виклик не виявився останнім. Для цього намагаюся повністю віддаватися на кожному тренуванні. Що ж стосується шансів, то не мені їх оцінювати. Попереду - двохсторонка (вона відбулася вчора ввечері. - Прим. М.С.), ось вона і відповість на багато питань», - додав Едуард.