Андрій Павелко: «Скільки молодіжка виховає гравців для національної збірної, настільки успішним буде вважатися її виступ»

Збірна України 3 Вересня, 12:42 475
Андрій Павелко: «Скільки молодіжка виховає гравців для національної збірної, настільки успішним буде вважатися її виступ»
Президент ФФУ поділився своїми враженнями від перемоги молодіжної збірної України над Францією та розповів про те, як проходить реформування української футбольної системи.
«Виявляється, зі збірною Франції можна грати, причому грати успішно. Було видно, наскільки їм були потрібні очки і наскільки їх засмутив гол на останніх хвилинах. А нашим хлопцям я побажав, щоб 6 вересня продовжили грати так само, і щоб за результатами гри ми побачили майбутніх гравців національної збірної.

Перед молодіжною командою завжди мають ставитися максимальні завдання. Але потрібно поєднувати турнірні завдання і підготовку до національної команди. Скільки молодіжна команда виховає гравців для першої збірної, настільки успішним буде вважатися її виступ.
У нас є ідеї, щоб у заявці в обов᾿язковому порядку були молоді гравці з першої і другої ліг. Це буде обговорюватися експертами і спеціалістами, і ми приймемо рішення, яке буде концептуальним як для професійного, так і для аматорського футболу.

Мирон Богданович Маркевич є найавторитетнішим спеціалістом у нас в тренерському штабі, і якраз йому належить виписати всі реформи. Він дуже активно їздить на збори і турніри з нашими молодіжними командами, його думка буде основоположною.

Буде багато зустрічей тренерського штабу національної збірної і тренерів усіх вікових груп. Ми це робимо для того, щоб усі рівні збірних працювали в одному ключі – це стосується як збірних, так і клубів. Один із напрямків нашої роботи – це Інститут футболу, який буде направлений на якісну підготовку тренерських кадрів для дитячого і юнацького футболу.
Вирішивши ці завдання, ми зможемо очікувати від усіх рівнів збірних і турнірних перемог, і виховання молодих футболістів. Потрібно серйозно підійти до фундаменту, а потім вже чогось очікувати від національної команди», - розповів Павелко.