Артем Бєсєдін: «Французи теж люди і теж помиляються»

Збірна України 3 Вересня, 18:00 840
Артем Бєсєдін: «Французи теж люди і теж помиляються»
Нападник молодіжної збірної України Артем Бєсєдін в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про переможний матч із Францією.

- Матч був і правда дуже важким. Доводилося дуже багато працювати без м'яча, пересуватися, створювати компактність на будь-якому клаптику поля, не давати французам розбігтися, але дуже радий, що витримали, проявили терпіння і, як бачите, у нас вийшло перемогти в цій грі.

Емоції вже вщухли, все швидко забувається. Уболівальникам і всім нам потрібні нові перемоги. Тому відновлюємося і думаємо про матч з Шотландією.

- Рецепт перемоги над збірною Франції криється в настрої команди на матч?


- За кожною перемогою криється настрій, тому впевнено можна говорити, що настрій був ключовим у цій грі. Вони теж люди і теж помиляються. Не важливо - високорослі вони або іншого кольору шкіри.

- Французи приїжджали до Києва як фаворити групи. Як вважаєш, можливо вони вас недооцінили і це пішло вам на руку?


- Я б не сказав, що була недооцінка. Приїхав дуже хороший склад у них. Вони приїхали в гості, тому знали, що матч не буде прохідним. Тим більше їм потрібна була тільки перемога.

- За вашими діями на поле стежив увесь тренерський штаб національної збірної України, в тому числі і Андрій Шевченко. Приємно, коли за вами спостерігають з першої команди України?


- Приємно, що про нас не забувають як про молодих футболістів. У національній команді є тому підтвердження.

- Як привітали наймолодшого гравця збірної з забитим м'ячем?


- На цей гол весь матч працювала вся команда. Ми його привітали, він молодець.

- Який настрій на Шотландію? Коли будете розбирати матчі суперника? Що вже зараз можеш про них сказати?

- Настрій буде позамежний, і якщо хтось думає, що гра з Шотландією буде легше, ніж з французами, то він помиляється. Розбирати будемо завтра і післязавтра, час ще є.

Шотландія - дуже хороша і організована команда. Головне - вийти і показати хорошу гру, щоб порадувати наших уболівальників.

Розмовляв Ігор Гусаков