Віктор Циганков: «З Сергієм Ребровим була розмова, що зможу скоро почати тренуватися з першою командою»

Динамо Київ 4 Вересня, 02:10 1056
Віктор Циганков: «З Сергієм Ребровим була розмова, що зможу скоро почати тренуватися з першою командою»
Гравець київського «Динамо» та збірної України U-21 Віктор Циганков в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився враженнями від гри проти молодіжної збірної Франції, а також розповів про дебют в першій команді «біло-синіх» та подальші плани в команді.

- Складна гра вийшла, грали проти кваліфікованих гравців, які дуже здорово працюють з м'ячем і до того ж, дуже сильні фізично. Але за рахунок єдиного колективу, терпіння і дисципліни на полі зуміли вирвати цю перемогу.

- Які сильні та слабкі сторони суперника можеш виділити і за рахунок чого збірна України знайшла ключ до перемоги?

- Гравці збірної Франції напевно вважали, що зможуть обіграти нас на
класі, якась вальяжність з їхнього боку була присутня і тому за рахунок терпіння і дисципліни зуміли знайти помилку в їх оборонних рядах і скористалися цим.

- Як знайшли мотивацію в матчі, який не мав ніякого турнірного значення?

- Так, турнірного значення ця гра не мала, але ми грали перед рідними вболівальниками, які прийшли підтримати нас, так що ніякої байдужості не могло бути з нашого боку.

- Тренер залишився задоволеним грою?

- Початкове завдання було здобути перемогу в цій грі, і ми з цим впоралися. Якість нашої гри залишає бажати кращого, але я вважаю, ми на правильному шляху і від гри до гри ми будемо додавати.

- Що стосується твоїх виступів у київському «Динамо», з Сергієм Ребровим вже була розмова з приводу твого підключення до тренувань із першою командою?

- Так, була розмова, що зможу скоро почати тренуватися з першою командою, мене потроху готують до цього. Все залежить від мене, як буду себе проявляти, як буду віддаватися на тренуваннях і в якому фізичному стані буду знаходиться. Мені здається, ніхто не буде перешкоджати на шляху до першої команди, а будуть тільки допомагати, як це роблять зараз. Так що я вдячний всім тим, хто займається мною і допомагає на шляху до розвитку і можу тільки віддячити їх своєю грою і роботою на тренуваннях.

- Як можеш прокоментувати свій дебют за основу «Динамо» і які були емоції, коли виходив на поле?

- Часу на емоції не було, тому, що коли я виходив на поле, ми програвали, і потрібно було підсилити гру. Так що було тільки завдання вирвати перемогу і приємно, що ми це зробили і мені навіть довелося в цьому взяти участь.

Дізнатися більше про талановитого гравця ви можете в інтерв'ю з футболістом.

Розмовляла Ельзара Джапарова