«Погана» ФФУ

Збірна України 5 Вересня, 14:05 690
«Погана» ФФУ
Ініціатор створення фан-зони перед НСК «Олімпійський» під час матчу з Ісландією Сергій Притула пояснює, чому вхід до неї було вирішено зробити платним.

Панове! Близько місяця тому я розмістив пост з проханням до ФФУ влаштувати на Троїцькій площі фан-зону для тих вболівальників, які хочуть прийти під пустий НСК Олімпійський і підтримати Збірну України у матчі з Ісландією. Той допис сильно розповсюджували, вболівальники нестримно лайкали і казали, що ідея хороша!

Я максимально переконаний, що як би не було, але наша Збірна після Євро 2016 не повинна й далі копатись ногами, а, на старті нового відбірного циклу на ЧС 2018, мати максимальну підтримку! Є новий тренер. Після Євро критика вислухана і зроблені висновки. І у нас є надія!

ФФУ пішла на зустріч і зайнялась організацією фан-зони! Вхід у фан-зону є платним. Я був на тій нараді з віце-президентом ФФУ Олегом Шкребою, де обговорювалось це питання. Отже, розкладаю по поличках, що, як і чому!

Питання: скільки може вмістити фанів Троїцька площа?

Відповідь: за аналітикою ФФУ – 10 000 чоловік.

Питання: якщо вхід у фан-зону зробити вільним і припустити, що прийде 30 000 чоловік (що для Києва не проблема), чим це загрожує?

Відповідь: тиснява, хаос, можливі нещасні випадки, максимальні незручності в контексті і перебування вболівальників у фан-зоні, і користування вбиральнями, і доступом до фуд-кортів.

Наслідок: вболівальники злі, ФФУ – скотиняки, бо не змогли нормально організувати фан-зону.

Питання: чи можливе обмеження входу вболівальників у фан-зону за умови відсутності вхідних квитків чи запрошень, як його досягти і чим це загрожує?

Відповідь: нереально! Уявляємо собі ситуацію, що ми рахуємо всіх хто заходить і на 10000-му вболівальнику припиняємо вхід. Що зроблять з тою фан-зоною і охороною 5-7-10-15 000 чоловік які у неї не потрапили?!!!!! Особливо, якщо «підігріті»? Особливо, якщо об*єднані праведним гнівом? Наслідок: масові бійки, тиснява, нещасні випадки. ФФУ – скотиняки, бо не змогли нормально організувати фан-зону.

Питання: якщо ми зробимо вхід безкоштовним, але обмежимо кількість вболівальників тим, що надрукуємо та розповсюдимо 10 000 запрошень?!

Відповідь: реально! Можливо! Але… кому роздавати запрошення? За яким принципом? Хто саме ці «обрані»?

Наслідок: фан-зона працює в нормальному режимі. 10 000 чоловік задоволені, 2 000 000 злих. ФФУ – скотиняки, які не могли нормально організувати фан-зону і роздають запрошення чорт зна кому, тільки не тим, кому треба.

Питання: якщо робимо 10 000 квитків, виставляємо їх у вільний продаж і робимо ціну квитка доступною для всіх верств населення – 20-40грн?

Відповідь: реально. Прийдуть тільки ті, хто придбав квитки. Часу на придбання вистачає. Ціна рівна 1-2 гальбам пива у середньостатистичному київському генделику. Зважаючи на те, що у фан-зоні працюватимуть 3 гурти, буде ненайгірший ведучий і трохи призів – все виглядає не так катастрофічно. Київський військовий шпиталь отримає з того входу серйозну фінансову допомогу. Хто не придбав квиток – той і не прийде, а якщо прийде, то таких буде небагато, уникнемо тисняви і зайвих непорозумінь.

Наслідок: фан-зона працює в адекватному режимі, всім присутнім комфортно, але ФФУ все одно погана структура, бо фан-зона платна.

Як ви бачите, за будь-яких обставин, ФФУ погана?)). Проте зі всіх варіантів було обрано той, який буде максимально комфортний для вболівальника, який прийде на Троїцьку. Ціна на вхід адекватна. Кошти ФФУ використає на підтримку Центрального військового шпиталю. Збірна отримає гучну підтримку під стадіоном!

Квитки у фан-зону тут - esport.in.ua та за телефоном (044) 337 74 51

Вартість квитків: дорослий – 40 грн; діти до 6 років – 20 грн; студенти (за пред’явленням студентського квитка) – 20 грн.

Дякую за увагу.

Сергій Притула