Збірна України U-20 не втримала перемогу у матчі з Естонією

Збірна України 6 Вересня, 12:51 814
Збірна України U-20 не втримала перемогу у матчі з Естонією | 19-27
Друга молодіжна збірна команда України, сформована з гравців до 20 років, у рамках InternationalChallengeTrophyпровела матч із командою Естонії U-23.

Команда Олега Кузнецова, який наразі допомагає Олександру Головуу в управлінні збірною і повіз хлопців до Талінну, впевнено диктувала свої умови супернику і вже до перерви мала гандикап у два забитих м’ячі. На 22-й хвилині Зубков замкнув блискучу триходівку Михайличенка та Кочергіна лівим флангом, а за 15 хвилин півзахисник «Шахтаря» за рахунок своїх індивідуальних якостей заробив пенальті. 11-метровий удар впевнено реалізував Зотько.

Впевненість «синьо-жовтих» у власних силах почала танути вже після перерви. Спочатку українці пропустили необов’язковий гол від Кейта, який вдало вийшов на заміну та з другої спроби завдав результативного удару по воротах Кучера. Здавалося, що помилка голкіпера збірної Естонії та успішно виконане покарання від Зубкова має зняти усі питання щодо переможця цієї зустрічі. Але не сталося, як гадалося.

Низка замін в українській команді призвели до того, що гра поступово перейшла на половину поля нашої збірної. А Кучеру до фінального свистка довелося ще двічі капітулювати після атак господарів поля. На 77-й хвилині Яковлєв неймовірним ударом поклав м’яч у дальню «дев’ятку», а вже невдовзі Кейт оформив дубль, вигравши відскок після нереалізованого естонцями пенальті – 3:3.

Естонія U-23 – Україна U-20 – 3:3

Голи: Кейт (52, 82), Яковлєв (77) – Зубков (22, 59), Зотько (36, пен)

Попередження: Пюрг – Зубков, Зотько, Кучер

Естонія: Тамме – Ліландер (Айнсалу, 46, Віманн (Лоренц, 90), Пюрг, Елі, Ліпін (Ліївак, 58), Мьоль, Шлейн, Яковлєв (Тамберг, 80), Сінявський, Касе (Кейт, 46)

Україна: Федорівський (Кучер, 46) – Грачов (Когут, 79), Зотько, Лобай, Михайличенко (Кравець, 62), Коробенко (Чоботенко, 62), Шепелєв, Грисьо, Зубков, Кочергін, Щебетун (Мисик, 62)