Йожеф Сабо: «У збірній поки що лідер один - Ракицький»

Збірна України 6 Вересня, 18:34 487
Йожеф Сабо: «У збірній поки що лідер один - Ракицький»
Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Йожеф Сабо в студії «Футбол NEWS» розібрав гру збірної України проти Ісландії.

- Чи не забагато було вчора, на вашу думку, браку в передачах? І чим це можна пояснити?

- А що ви хочете? Вийшли молоді хлопці - але як зіграли! Той же Соболь або Бутко - вони ж весь час були в атаці. Просто молодці! Вони вийшли на міжнародну арену, хоча раніше не так багато грали на цьому рівні. І, в результаті, виглядали дуже солідно. Буквально всі хлопці показали хороший клас.

Помилки? Футбол не буває без помилок. Обов'язково хтось десь буде помилятися. Але, в принципі, Шевченко правило зробив, що вибрав двох центральних захисників, які давно грають разом і відчувають один одного. Скільки разів Ракицький підключався до атак - футболіст з хорошим ударом.

- Як Ви думаєте, чи вплинув на нашу збірну пропущений гол?

- Напевно, була така розмова, що, навіть якщо ми припустимо, треба виконувати ту задачу, яка дана спочатку. І після гри Шевченко сказав, що хлопці зробили все. Не буває такого, щоб була ідеальна тактика і щоб всі футболісти виконали абсолютно все, що було сказано.

Наш забитий м'яч? Дуже хороший. Ракицький в черговий раз підключився, вдарив по воротах, а після сейву воротаря, де опинився Ярмоленко? В середині поля. Тобто це було заздалегідь підготовлено: і Коноплянка, і Ярмоленко йшли в центр, віддаючи фланги Соболю і Бутку. І вони виконали свою роботу відмінно.

Могли ще забити. Не забили. Пенальті? Як сказав тренер - буває. Ми бачили обличчя Коноплянки, коли він підходив до м'яча - він переживав.

- Як думаєте, чи є зараз лідер у збірній України?

- Поки що лідер один - Ракицький. Я не бачив, щоб Коноплянка або Ярмоленко особливо виділялися. На сьогоднішній день вони обидва ще не набрали свої природну форму - коли вони дійсно лідери. Поки ще потрібно працювати і працювати, щоб фізично і психологічно набрати.

Наскільки правильно було давати пробивати пенальті Коноплянці? Ну він же бив в «Севільї». А тут не забив. Збіг обставин. І нікуди від цього не дінешся.

- Чи поділяєте ви думку уболівальників, які, в цілому, задоволені грою?

- Звичайно. Тому що гра трошки інша. Атакують не один або двоє, а шість-сім чоловік.